Platt Systems Results Board

 
 
Find an Athlete by Name:


Race Information ()    

St Joseph Trumbull Dual Meet vs Trumbull
St Joseph Dual Meet # 3 vs Trumbull
St Joseph High School - Huntington Type - Trumbull CT - Tuesday May 17, 2022
Platt Systems Lynx Timing & Scoring
Field at 4 pm || Running at 4 pm

St Joseph Dual Meet # 3 vs Trumbull St Joseph High School - Huntington Type - Trumbull CT - Tuesday May 17, 2022 Platt Systems Lynx Timing & Scoring Field at 4 pm || Running at 4 pm Date changed to Tueaday May 17 *****************************************************************************************************

T&F Live Results - May 17



Performance List Event 1 Boys 100 Meter Dash =============================================================================== Name Year School Seed =============================================================================== 1 Roberto DaCosta 12 St. Joseph 11.26 2 jaden Marti 9 Trumbull 11.34 3 Owen Solano 12 Trumbull 11.74 4 Dhallas Morgan 10 St. Joseph 11.86 5 Rowan Johnston 10 Trumbull 12.04 6 Liam O'Keefe 10 Trumbull 12.04 7 Ryan Meacham 10 Trumbull 12.14 8 Keenan Fraczek 11 St. Joseph 12.14 9 Bryce Prince 11 St. Joseph 12.28 10 Micahel Cross 10 Trumbull 12.34 11 William Carroll 10 Trumbull 12.34 12 Logan Johnson 11 St. Joseph 12.36 13 Sebastian Cabezas 10 St. Joseph 12.42 14 Gavin Fraczek 12 St. Joseph 12.54 15 Blaine Garcia 12 Trumbull 12.64 16 Spencer Kennedy 12 Trumbull 12.84 17 Josh Benedek 9 St. Joseph 12.97 18 Joseph Sabin 11 St. Joseph 12.98 19 Jaworski Jack 9 Trumbull 13.04 20 Steven Ghent 11 Trumbull 13.14 21 Allade Rishabh 9 Trumbull 13.34 22 Jaden Andujar 9 St. Joseph 13.34 23 Cedric Cohen 12 Trumbull 13.44 24 Evan Casine 9 Trumbull 13.54 25 Joe-eddy Vilsaint 11 Trumbull 13.64 26 Hatzis Luke 9 Trumbull 13.84 27 Tim Basbagill 9 Trumbull 13.84 28 David Tiani Jr. 9 Trumbull 13.94 29 Steven Lopez 11 Trumbull 13.94 30 Nicholas Scalise 9 Trumbull 14.04 31 Owen Miller 9 Trumbull 14.34 32 Thomas Coniglio 11 Trumbull 15.94 Event 2 Boys 110 Meter Hurdles =============================================================================== Name Year School Seed Finals =============================================================================== 1 Evan Dadson 11 Trumbull 16.14 2 Ryan Berkowitz 11 Trumbull 17.70 3 Lucien Piazza 10 Trumbull 18.94 4 Travis Finch 9 St. Joseph 21.63 5 Josh Benedek 9 St. Joseph 21.93 Event 3 Boys 200 Meter Run =============================================================================== Name Year School Seed Finals =============================================================================== 1 Roberto DaCosta 12 St. Joseph 22.84 2 Liam O'Keefe 10 Trumbull 23.04 3 Owen Solano 12 Trumbull 24.44 4 Evan Dadson 11 Trumbull 24.44 5 Dhallas Morgan 10 St. Joseph 24.98 6 Rowan Johnston 10 Trumbull 25.14 7 Micahel Cross 10 Trumbull 25.54 8 Logan Johnson 11 St. Joseph 25.70 9 Sebastian Cabezas 10 St. Joseph 25.73 10 William Carroll 10 Trumbull 25.84 11 Gavin Fraczek 12 St. Joseph 25.88 12 Jaworski Jack 9 Trumbull 26.14 13 Ryan Meacham 10 Trumbull 26.34 14 Josh Benedek 9 St. Joseph 26.41 15 Spencer Kennedy 12 Trumbull 26.74 16 Allade Rishabh 9 Trumbull 26.84 17 Joseph Sabin 11 St. Joseph 27.57 18 Evan Casine 9 Trumbull 27.84 19 Steven Ghent 11 Trumbull 28.14 20 Tim Basbagill 9 Trumbull 28.64 21 Hatzis Luke 9 Trumbull 29.14 22 David Tiani Jr. 9 Trumbull 29.14 23 Steven Lopez 11 Trumbull 29.24 24 Nicholas Scalise 9 Trumbull 29.34 25 Jaden Andujar 9 St. Joseph 29.91 26 Owen Miller 9 Trumbull 30.04 27 Thomas Coniglio 11 Trumbull 32.34 28 Joe-eddy Vilsaint 11 Trumbull NT Event 4 Boys 400 Meter Run =============================================================================== Name Year School Seed Finals =============================================================================== 1 Freud-Williams Maignan 11 Trumbull 52.04 2 Jason Lambert Jr. 10 St. Joseph 52.68 3 Conor Kane 11 Trumbull 54.03 4 Jordan Paulin 12 St. Joseph 55.68 5 Walden Hinkley 11 St. Joseph 56.61 6 Ian David 9 Trumbull 58.45 7 Benjamin Anglace 10 St. Joseph 59.37 8 Jackson Gilman 10 Trumbull 1:02.64 9 Parkeerat Singh 9 Trumbull NT 10 Tim Basbagill 9 Trumbull NT Event 5 Boys 300 Meter Hurdles =============================================================================== Name Year School Seed Finals =============================================================================== 1 Evan Dadson 11 Trumbull 43.97 2 Ryan Berkowitz 11 Trumbull 45.68 3 Elliot Miller 12 Trumbull 45.71 4 Sean Curley 11 St. Joseph 47.45 5 Lucien Piazza 10 Trumbull 49.04 6 Travis Finch 9 St. Joseph 51.88 7 Josh Benedek 9 St. Joseph 53.46 Event 6 Boys 800 Meter Run =============================================================================== Name Year School Seed Finals =============================================================================== 1 Mohammed Abunar 12 Trumbull 2:08.60 2 Johannes Rysse 11 Trumbull 2:13.50 3 Bronson Vo 12 Trumbull 2:13.70 4 Harjaap Singh 10 Trumbull 2:14.20 5 Matt Debes 11 St. Joseph 2:21.46 6 Ian David 9 Trumbull 2:24.20 7 Liam Hilleary 10 Trumbull 2:24.29 8 Jackson Gilman 10 Trumbull 2:26.70 9 Matthew Krekoska 10 St. Joseph 2:27.30 10 Connor Jacques 9 St. Joseph 2:28.57 11 Timothy Scalzo 11 St. Joseph 2:30.50 12 Justin Ruby 10 St. Joseph 2:35.48 13 Cory Bruce-Tagoe 9 St. Joseph 3:12.00 14 Juan Garcia 9 St. Joseph 3:13.89 15 Marco Huang 12 Trumbull 3:23.20 16 Jaspreet Singh 9 Trumbull NT 17 Parkeerat Singh 9 Trumbull NT Event 7 Boys 1600 Meter Run =============================================================================== Name Year School Seed Finals =============================================================================== 1 Ryan Klaiber 11 Trumbull 4:47.50 2 Zachary Falzone 12 Trumbull 4:55.80 3 Jaspreet Singh 9 Trumbull 5:26.80 4 Jimmy Buchta 10 Trumbull 5:27.00 5 Moncef Benayed 10 Trumbull 5:34.20 6 Justin Ruby 10 St. Joseph 5:52.71 7 Evan Gavlick 10 Trumbull 6:01.00 8 Thomas Phelan 10 St. Joseph 6:16.93 9 Dante Zaffina 10 Trumbull 6:39.50 10 Marco Huang 12 Trumbull 7:31.40 11 Josh Aspden 10 St. Joseph 7:32.46 12 Parkeerat Singh 9 Trumbull NT Event 8 Boys 3200 Meter Run =============================================================================== Name Year School Seed Finals =============================================================================== 1 Varujan Edwards 12 Trumbull 10:23.50 2 Patrick Allen 10 Trumbull 10:28.40 3 Parker Seastrong 9 Trumbull 10:46.10 4 Thomas Phelan 10 St. Joseph 13:55.33 Event 9 Boys 4x100 Meter Relay =============================================================================== School Seed Finals =============================================================================== 1 Trumbull HS 'A' 44.64 1) Owen Solano 12 2) jaden Marti 9 3) Elliot Miller 12 4) Liam O'Keefe 10 5) Freud-Williams Maignan 11 6) 2 St. Joseph 'A' 44.94 1) Matt Morrissey 12 2) Dhallas Morgan 10 3) Bryce Prince 11 4) Roberto DaCosta 12 3 Trumbull HS 'B' NT 1) Jake Biondi 11 2) Angelo Pisacreta 11 3) Matt DeFillipis 12 4) Mike Prizio 11 Event 10 Boys 4x400 Meter Relay =============================================================================== School Seed Finals =============================================================================== 1 Trumbull HS 'A' 3:29.71 1) Freud-Williams Maignan 11 2) Conor Kane 11 3) Varujan Edwards 12 4) Liam O'Keefe 10 5) Liam Hilleary 10 6) Evan Dadson 11 2 St. Joseph 'A' 3:53.81 1) Jordan Paulin 12 2) Benjamin Anglace 10 3) Walden Hinkley 11 4) Jason Lambert Jr. 10 Event 11 Boys 4x800 Meter Relay =============================================================================== School Seed Finals =============================================================================== 1 Trumbull HS 'A' 9:00.90 1) Mohammed Abunar 12 2) Varujan Edwards 12 3) Bronson Vo 12 4) Ryan Klaiber 11 5) Harjaap Singh 10 6) 2 St. Joseph 'A' 9:49.58 1) Matthew Krekoska 10 2) Timothy Scalzo 11 3) Connor Jacques 9 4) Matt Debes 11 Event 12 Boys Discus Throw =============================================================================== Name Year School Seed Mark Finals =============================================================================== 1 Mike Prizio 11 Trumbull 126-06 2 Angelo Pisacreta 11 Trumbull 118-04 3 Niko Konstantinidis 10 Trumbull 110-10 4 Jake Biondi 11 Trumbull 95-03 5 Matt DeFillipis 12 Trumbull 91-09 6 Dom Parry 10 St. Joseph 86-10 7 Lucas Ferreira 11 Trumbull 80-08 8 Owen Dueck 9 Trumbull 72-03 9 Jayanth Sambaraju 12 St. Joseph 68-10 10 Jacob Potok 9 Trumbull 60-04 11 Shane John 9 Trumbull 60-03 12 Alex Morelli 9 Trumbull 58-06 13 Keenan Fraczek 11 St. Joseph 58-03 14 Patrick Henry 12 St. Joseph 58-00 15 Cory Bruce-Tagoe 9 St. Joseph 58-00 16 William Wich 9 Trumbull 44-06 Event 13 Boys Shot Put =============================================================================== Name Year School Seed Mark Finals =============================================================================== 1 Angelo Pisacreta 11 Trumbull 43-03.00 2 Mike Prizio 11 Trumbull 42-08.00 3 Matt DeFillipis 12 Trumbull 41-06.00 4 Lucas Ferreira 11 Trumbull 38-04.00 5 Niko Konstantinidis 10 Trumbull 37-03.00 6 Jake Biondi 11 Trumbull 35-11.00 7 Patrick Henry 12 St. Joseph 34-03.00 8 Jayanth Sambaraju 12 St. Joseph 33-10.50 9 Owen Dueck 9 Trumbull 24-10.00 10 Jacob Potok 9 Trumbull 22-03.00 11 Alex Morelli 9 Trumbull 21-03.00 12 Shane John 9 Trumbull 20-02.00 13 William Wich 9 Trumbull ND Event 14 Boys Long Jump =============================================================================== Name Year School Seed Mark Finals =============================================================================== 1 jaden Marti 9 Trumbull 21-00.75 2 Owen Solano 12 Trumbull 19-04.00 3 Jordan Paulin 12 St. Joseph 18-07.00 4 Tim Spillane 10 Trumbull 18-05.00 5 Logan Johnson 11 St. Joseph 18-04.50 6 Sean Curley 11 St. Joseph 17-09.75 7 Blaine Garcia 12 Trumbull 17-04.00 8 Mason Sweeney 9 Trumbull 17-04.00 9 Travis Finch 9 St. Joseph 16-10.75 10 Joe-eddy Vilsaint 11 Trumbull 16-08.00 11 Spencer Kennedy 12 Trumbull 15-07.00 12 Cedric Cohen 12 Trumbull 15-02.00 13 Ryan Meacham 10 Trumbull 15-00.00 Event 15 Boys Triple Jump =============================================================================== Name Year School Seed Mark Finals =============================================================================== 1 Tim Spillane 10 Trumbull 35-08.00 2 Ryan Meacham 10 Trumbull ND Event 16 Boys High Jump =============================================================================== Name Year School Seed Mark Finals =============================================================================== 1 Elliot Miller 12 Trumbull 6-00.00 2 jaden Marti 9 Trumbull 5-08.00 3 Sean Curley 11 St. Joseph 5-08.00 4 Logan Johnson 11 St. Joseph 5-06.00 5 Walden Hinkley 11 St. Joseph 5-06.00 6 Mason Sweeney 9 Trumbull 5-02.00 Event 17 Boys Javelin Throw =============================================================================== Name Year School Seed Mark Finals =============================================================================== 1 Matt Morrissey 12 St. Joseph 159-02 2 Keenan Fraczek 11 St. Joseph 128-02 3 Niko Konstantinidis 10 Trumbull 123-06 4 Jake Biondi 11 Trumbull 115-11 5 Benjamin McKeon 12 Trumbull 102-07 6 Lucas Ferreira 11 Trumbull 95-01 7 Dom Parry 10 St. Joseph 91-03 8 Jared Haynes 10 Trumbull 88-05 9 Jacob Potok 9 Trumbull 85-03 10 Ryan Berkowitz 11 Trumbull 81-07 11 Patrick Henry 12 St. Joseph 78-00 12 Jayanth Sambaraju 12 St. Joseph 72-04 13 Shane John 9 Trumbull 69-05 14 Alex Morelli 9 Trumbull 65-09 15 William Wich 9 Trumbull 48-08 Event 18 Boys Pole Vault =============================================================================== Name Year School Seed Mark Finals =============================================================================== 1 Elliot Miller 12 Trumbull 9-06.00 2 Owen LeClerc 10 Trumbull 9-00.00 3 Benjamin McKeon 12 Trumbull 9-00.00 4 Tim Spillane 10 Trumbull 8-06.00 5 Jared Haynes 10 Trumbull 8-06.00 6 Athan Cavaleri 12 Trumbull 8-00.00 7 Thomas McGovern 9 Trumbull NH Event 21 Girls 100 Meter Dash =============================================================================== Name Year School Seed Finals =============================================================================== 1 Jayleen Harrison 10 Trumbull 12.84 2 Kibali Odonald 9 Trumbull 12.94 3 Chloe Abellard 10 Trumbull 13.34 4 Lucia Ferreira 12 Trumbull 13.64 5 Layla DaCosta 9 St. Joseph 13.64 6 Katherine Stook 10 St. Joseph 13.74 7 Madeline Lojko 11 Trumbull 13.84 8 Vanessa Maignan 9 Trumbull 13.84 9 Isabella Dawes 11 St. Joseph 14.02 10 Arianna Sebourne 10 Trumbull 14.04 11 Jahfrika Chambers 11 Trumbull 14.14 12 Maya Pinto 10 St. Joseph 14.20 13 Ilana Campbell 9 Trumbull 14.44 14 Sierra Scott 12 Trumbull 14.64 15 Alyssa Liriano 10 Trumbull 14.64 16 Mia Mallone 10 Trumbull 14.84 17 Amani Njoroge 9 Trumbull 14.84 18 Adrienne LaRiviere 9 St. Joseph 14.92 19 Brianna Augustin 10 St. Joseph 14.94 20 Mya Fernanda Ponce Romero 9 Trumbull 15.04 21 Ti'Jha Marshall-West 11 St. Joseph 15.31 22 Angela Ulaj 9 Trumbull 15.54 23 Valeria Lujan 11 Trumbull 15.84 24 Elizabeth Tinker 10 Trumbull 15.84 25 Samantha Post 9 St. Joseph 16.04 26 Emily Kriz 10 St. Joseph 16.24 27 Anna Geraghty 10 Trumbull 16.24 28 Olivia Chandler 9 Trumbull 16.34 29 Nadia Ramon 9 Trumbull 16.44 30 Elliana Pappa 9 Trumbull 16.44 31 Ajla Mahmutaj 9 Trumbull 17.00 32 Daniela Lujan 9 Trumbull 17.54 Event 22 Girls 100 Meter Hurdles =============================================================================== Name Year School Seed Finals =============================================================================== 1 Celine Bozukluian 12 Trumbull 17.24 2 Alyssa Andrews 12 Trumbull 17.34 3 Kayla Barbagallo 11 Trumbull 17.34 4 Ella Peterson 10 Trumbull 17.94 5 Katherine MacFarlane 11 Trumbull 18.15 6 Adrienne LaRiviere 9 St. Joseph 20.35 7 Alexandra Cotto 9 St. Joseph 20.74 8 Lily Mickiewicz 9 Trumbull 22.32 9 Olivia Armistead 9 Trumbull 22.74 Event 23 Girls 200 Meter Run =============================================================================== Name Year School Seed Finals =============================================================================== 1 Kibali Odonald 9 Trumbull 27.34 2 Jayleen Harrison 10 Trumbull 27.54 3 Chloe Abellard 10 Trumbull 27.94 4 Madeline Lojko 11 Trumbull 28.04 5 Vanessa Maignan 9 Trumbull 28.24 6 Arianna Sebourne 10 Trumbull 28.44 7 Jahfrika Chambers 11 Trumbull 28.54 8 Anna Salmini 10 St. Joseph 28.63 9 Ava Meagher 11 Trumbull 28.84 10 Lucia Ferreira 12 Trumbull 28.95 11 Katherine Stook 10 St. Joseph 29.04 12 Layla DaCosta 9 St. Joseph 29.36 13 Annie Stook 12 St. Joseph 30.17 14 Sierra Scott 12 Trumbull 31.52 15 Amani Njoroge 9 Trumbull 31.64 16 Mia Mallone 10 Trumbull 32.04 17 Chloe Boyd 9 St. Joseph 32.04 18 Brianna Augustin 10 St. Joseph 32.82 19 Mya Fernanda Ponce Romero 9 Trumbull 32.84 20 Ilana Campbell 9 Trumbull 32.84 21 Alyssa Liriano 10 Trumbull 32.94 22 Valeria Lujan 11 Trumbull 33.24 23 Ti'Jha Marshall-West 11 St. Joseph 33.32 24 Anna Geraghty 10 Trumbull 33.34 25 Aarushi Sharma 9 Trumbull 33.44 26 Angela Ulaj 9 Trumbull 33.64 27 Elliana Pappa 9 Trumbull 33.94 28 Emily Kriz 10 St. Joseph 33.97 29 Olivia Chandler 9 Trumbull 34.44 30 Ajla Mahmutaj 9 Trumbull 36.39 31 Daniela Lujan 9 Trumbull 37.04 32 Nadia Ramon 9 Trumbull 37.14 Event 24 Girls 400 Meter Run =============================================================================== Name Year School Seed Finals =============================================================================== 1 Evelyn Marchand 12 Trumbull 1:00.04 2 Annie Stook 12 St. Joseph 1:05.24 3 Ava Meagher 11 Trumbull 1:05.97 4 Vanessa Maignan 9 Trumbull 1:07.01 5 Madeline Lojko 11 Trumbull 1:07.34 6 Reese McKinney 9 Trumbull 1:09.39 7 Anna Salmini 10 St. Joseph 1:10.81 8 Chloe Boyd 9 St. Joseph 1:11.28 9 Grace Crespo 9 Trumbull 1:13.94 10 Aarushi Sharma 9 Trumbull 1:16.44 11 Elizabeth Tinker 10 Trumbull 1:17.84 12 Mya Fernanda Ponce Romero 9 Trumbull NT Event 25 Girls 300 Meter Hurdles =============================================================================== Name Year School Seed Finals =============================================================================== 1 Kayla Barbagallo 11 Trumbull 50.54 2 Alyssa Andrews 12 Trumbull 51.57 3 Ella Peterson 10 Trumbull 52.94 4 Celine Bozukluian 12 Trumbull 52.94 5 Katherine MacFarlane 11 Trumbull 54.34 6 Isabella Dawes 11 St. Joseph 55.45 7 Adrienne LaRiviere 9 St. Joseph 56.23 8 Madelynn Silberger 11 St. Joseph 58.16 9 Lily Mickiewicz 9 Trumbull 1:03.02 10 Alexandra Cotto 9 St. Joseph 1:05.82 11 Olivia Armistead 9 Trumbull 1:11.13 Event 26 Girls 800 Meter Run =============================================================================== Name Year School Seed Finals =============================================================================== 1 Maeve Matthews 10 St. Joseph 2:35.77 2 Jane Hall 9 Trumbull 2:36.50 3 Brianna Jackson 10 Trumbull 2:39.90 4 Abigail Poplawski 11 Trumbull 2:40.78 5 Sofia Pace 10 St. Joseph 2:45.21 6 Gwen Leonard 9 Trumbull 2:45.80 7 Sofia Couture 10 St. Joseph 2:50.80 8 Molly Cousins 11 Trumbull 2:53.70 9 Talia Cook 10 Trumbull 3:02.30 10 Anais Salageanu 11 St. Joseph 3:15.24 11 Alexandra Flores 11 St. Joseph 3:25.50 Event 27 Girls 1600 Meter Run =============================================================================== Name Year School Seed Finals =============================================================================== 1 Kali Holden 12 Trumbull 4:59.71 2 Kathryn Marchand 10 Trumbull 5:11.90 3 Jane Hall 9 Trumbull 5:30.46 4 Brianna Jackson 10 Trumbull 6:01.90 5 Molly Cousins 11 Trumbull 6:05.66 6 Sofia Pace 10 St. Joseph 6:07.90 7 Gwen Leonard 9 Trumbull 6:10.49 8 Gabby Pavlov 11 Trumbull 6:26.00 9 Anais Salageanu 11 St. Joseph 7:24.60 10 Alexandra Flores 11 St. Joseph 7:54.17 11 Leela Kocinsky 10 Trumbull NT Event 28 Girls 3200 Meter Run =============================================================================== Name Year School Seed Finals =============================================================================== 1 Bridget Walsh 10 Trumbull 12:21.06 2 Leela Kocinsky 10 Trumbull 12:29.80 3 Gabby Pavlov 11 Trumbull 13:30.80 Event 29 Girls 4x100 Meter Relay =============================================================================== School Seed Finals =============================================================================== 1 St. Joseph 'A' 52.00 1) Maya Pinto 10 2) Anna Salmini 10 3) Layla DaCosta 9 4) Katherine Stook 10 2 Trumbull HS 'A' 52.40 1) Chloe Abellard 10 2) Jayleen Harrison 10 3) Lucia Ferreira 12 4) Kibali Odonald 9 5) Ava Meagher 11 6) 3 Trumbull HS 'B' NT 1) Maya Marin 10 2) Brianna Buda 10 3) Brooke Rubush 11 4) Aaliyah Ramos 9 Event 30 Girls 4x400 Meter Relay =============================================================================== School Seed Finals =============================================================================== 1 Trumbull HS 'A' 4:28.50 1) Alyssa Andrews 12 2) Celine Bozukluian 12 3) Kayla Barbagallo 11 4) Ella Peterson 10 5) Katherine MacFarlane 11 6) 2 St. Joseph 'A' 4:30.00 1) Layla DaCosta 9 2) Anna Salmini 10 3) Maeve Matthews 10 4) Isabella Dawes 11 3 St. Joseph 'B' 4:45.00 1) Adrienne LaRiviere 9 2) Sofia Pace 10 3) Chloe Boyd 9 4) Madelynn Silberger 11 4 St. Joseph 'C' 4:55.00 1) Brianna Augustin 10 2) Alexandra Cotto 9 3) Anais Salageanu 11 4) Sofia Couture 10 Event 32 Girls Discus Throw =============================================================================== Name Year School Seed Mark Finals =============================================================================== 1 Maya Marin 10 Trumbull 79-02 2 Brianna Buda 10 Trumbull 69-10 3 Brooke Rubush 11 Trumbull 67-08 4 Samantha Post 9 St. Joseph 61-04 5 Aaliyah Ramos 9 Trumbull 55-05 6 Charnelle White 12 St. Joseph 45-06 7 Kailey Caballero 12 Trumbull 41-10 8 Savannah Bivens 9 Trumbull ND 9 Grace Crespo 9 Trumbull ND Event 33 Girls Shot Put =============================================================================== Name Year School Seed Mark Finals =============================================================================== 1 Brooke Rubush 11 Trumbull 30-07.00 2 Maya Marin 10 Trumbull 28-00.00 3 Aaliyah Ramos 9 Trumbull 26-00.00 4 Samantha Post 9 St. Joseph 25-05.00 5 Brianna Augustin 10 St. Joseph 24-06.00 6 Savannah Bivens 9 Trumbull 23-11.00 7 Brianna Buda 10 Trumbull 20-06.00 8 Kailey Caballero 12 Trumbull 19-00.00 Event 34 Girls Long Jump =============================================================================== Name Year School Seed Mark Finals =============================================================================== 1 Maya Pinto 10 St. Joseph 14-09.00 2 Sophia Bennett 10 Trumbull 14-08.00 3 Maria Batsu 12 Trumbull 14-07.00 4 Corinne Howell 11 Trumbull 14-00.00 5 Ti'Jha Marshall-West 11 St. Joseph 12-10.75 6 Lily Nuland 12 Trumbull 12-09.00 7 Lia DeFelice 12 Trumbull 12-08.00 8 Kibali Odonald 9 Trumbull 11-05.00 9 Heather Pezreh 11 Trumbull 9-01.00 10 Chloe Abellard 10 Trumbull ND Event 35 Girls Triple Jump =============================================================================== Name Year School Seed Mark Finals =============================================================================== 1 Sophia Bennett 10 Trumbull 29-06.00 2 Maria Batsu 12 Trumbull 28-11.00 3 Corinne Howell 11 Trumbull 27-10.00 4 Lia DeFelice 12 Trumbull 26-00.00 5 Heather Pezreh 11 Trumbull ND Event 36 Girls High Jump =============================================================================== Name Year School Seed Mark Finals =============================================================================== 1 Isabella Dawes 11 St. Joseph 4-08.00 2 Laura Catuccio 11 Trumbull 4-06.00 Event 37 Girls Javelin Throw =============================================================================== Name Year School Seed Mark Finals =============================================================================== 1 Maya Marin 10 Trumbull 105-02 2 Brooke Rubush 11 Trumbull 96-10 3 Brianna Buda 10 Trumbull 80-06 4 Maya Pinto 10 St. Joseph 64-06 5 Samantha Post 9 St. Joseph 58-09 6 Aaliyah Ramos 9 Trumbull 58-03 7 Emily Kriz 10 St. Joseph 54-08 8 Alexandra Flores 11 St. Joseph 53-01 9 Kailey Caballero 12 Trumbull 46-11 10 Savannah Bivens 9 Trumbull 32-11 Event 38 Girls Pole Vault =============================================================================== Name Year School Seed Mark Finals =============================================================================== 1 Maria Batsu 12 Trumbull 7-06.00 2 Lily Nuland 12 Trumbull 6-06.00 3 Mia Wurst 12 Trumbull 5-06.00 4 Katie Marchetti 11 Trumbull NH Running Events 4 x 800 4 x 100 hurdles 100 1600 400 800 300 hurdles 200 3200 4 x 400

St Joseph T&F Live Results



***************************************************************************************************** PLATT SYSTEMS TIMING AND SCORING


Race Information ()