Plattsys  
          Plattsys Timing Results Board     Plattsys Timing Results Board
 
 
 
 

 
 
Find an Athlete by Name:


Race Results ()     Division Results ()    


E Windsor Veterans Day 5K
Top Male: 1. Amos Sang 2. Brandon Mehlinger 3. Elias Field 4. Sean Barkasy 5. Adam Bulwich
Top Female: 1. Melissa Stellato 2. Erin Lopez 3. Abby Mahoney 4. Cheryl Sunshine 5. Abby Diemar
East Windsor Veterans Day 5K Road Race
Saturday Nov 10, 2018 - Town Hall - East Windsor CT
Platt Systems Chip Timing & Scoring - Partly Sunny - 44 degrees
Timing & Results by Plattsys Timing @ plattsys.com

Overall Male : Amos Sang Overall Female: Melissa Stellato

***********************************************************************************************

5 K AT PLATTSYS.COM

***********************************************************************************************

OVERALL GUN DIVISION
PLC Name A/S DIV CITY TIME PACE PLC/TOT BIB
1 Amos Sang 31M M3039 Indian Orchard MA 15:43 5:03 1/14 247
2 Brandon Mehlinger 19M M1829 Jewett City CT 16:24 5:16 1/17 144
3 Elias Field 18M M1829 Woodbury CT 16:47 5:24 2/17 196
4 Sean Barkasy 13M M1314 Manchester CT 17:27 5:37 1/11 268
5 Adam Bulwich 42M M4049 S. Windsor CT 17:29 5:37 1/23 56
6 Chris Chisholm 56M M5059 Farmington CT 17:35 5:39 1/26 242
7 Brian Murray 46M M4049 Coventry CT 17:37 5:40 2/23 145
8 Jonathan Kittredge 17M M1517 Windsor Locks CT 17:58 5:46 1/8 233
9 Aaron Flamino 43M M4049 Manchester CT 18:00 5:47 3/23 165
10 Nathan Kita 14M M1314 Broad Brook CT 18:11 5:51 2/11 18
11 Melissa Stellato 36F F3039 S. Windsor CT 18:36 5:59 1/24 57
12 Daniel Savidge 16M M1517 South Windsor CT 18:40 6:00 2/8 185
13 Brett Abbott 21M M1829 West Springfield MA 18:46 6:02 3/17 162
14 Russell Blatt 61M M6069 West Hartford CT 18:51 6:04 1/14 158
15 Matthew Woodward 11M M1012 Vernon CT 19:14 6:11 1/11 223
16 Bruce Christensen 50M M5059 Bolton CT 19:16 6:12 2/26 266
17 Evan Stanley 17M M1517 Broad Brook CT 19:24 6:14 3/8 249
18 Erin Lopez 37F F3039 Berlin CT 19:27 6:15 2/24 274
19 Nicholas Willette 31M M3039 Vernon Rockville CT 19:39 6:19 2/14 193
20 Sean Duffy 43M M4049 Bethel CT 19:44 6:21 4/23 27
21 Ryan Mattice 16M M1517 Enfield CT 20:01 6:26 4/8 202
22 Sean Harper 30M M3039 Southwick MA 20:03 6:27 3/14 206
23 Jared Burchell 12M M1012 Vernon CT 20:05 6:28 2/11 267
24 Abby Mahoney 40F F4049 Holyoke MA 20:14 6:30 1/31 170
25 Cheryl Sunshine 49F F4049 Suffield CT 20:28 6:35 2/31 260
26 Jeff Schroeder 45M M4049 Tolland CT 20:39 6:38 5/23 181
27 Anthony Corso 16M M1517 Broad Brook CT 20:42 6:39 5/8 240
28 Andrew Carangelo 11M M1012 Vernon CT 20:46 6:41 3/11 226
29 Rick Marks 39M M3039 Granby CT 20:48 6:41 4/14 280
30 David Abbott 56M M5059 W Springfield MA 20:58 6:45 3/26 241
31 Richard Fernandes 39M M3039 Waterbury CT 20:59 6:45 5/14 9
32 Joshua Breighner 22M M1829 Dallastown PA 21:01 6:46 4/17 160
33 Alejandro Tobon 23M M1829 West Hartford CT 21:01 6:46 5/17 159
34 Corey LeDuc 22M M1829 Vernon CT 21:21 6:52 6/17 60
35 Carter Bouchard 14M M1314 Enfield CT 21:24 6:53 3/11 187
36 Brenden Carone 21M M1829 E Windsor CT 21:25 6:53 7/17 201
37 Abby Diemar 36F F3039 S Windsor CT 21:26 6:54 3/24 276
38 Steven Duguay 22M M1829 Ellington CT 21:27 6:54 8/17 12
39 Reid Sunshine 12M M1012 Suffield CT 21:40 6:58 4/11 259
40 Jack Kittredge 11M M1012 Broad Brook CT 21:45 7:00 5/11 166
41 Dan McNair 0M M0000 Longmeadow MA 21:45 7:00 1/2 263
42 Chuck Kittredge 49M M4049 Windsor Locks CT 21:47 7:00 6/23 234
43 Brian Harrington 29M M1829 E Hartford CT 21:53 7:02 9/17 252
44 Justin Donohue 14M M1314 Somers CT 22:17 7:10 4/11 74
45 Colby Derosier 11M M1012 Vernon CT 22:24 7:12 6/11 216
46 Scott Rossi 55M M5059 Enfield CT 22:25 7:12 4/26 67
47 Dennis Rolfe 40M M4049 Windsor CT 22:35 7:16 7/23 76
48 Christopher Reese 57M M5059 Ellington CT 22:44 7:18 5/26 248
49 Douglas Woods 52M M5059 Windsor CT 22:46 7:19 6/26 33
50 Jackson Bouchard 13M M1314 Enfield CT 22:49 7:20 5/11 188
51 Richard Juergens 53M M5059 Manchester CT 22:57 7:23 7/26 62
52 Charles Diemar 34M M3039 S Windsor CT 22:58 7:23 6/14 277
53 Karen Bessette 36F F3039 S Windsor CT 23:01 7:24 4/24 211
54 Allison Wylie 22F F1829 Ellington CT 23:19 7:30 1/12 13
55 Ayssar Farah 14M M1314 Enfield CT 23:29 7:33 6/11 271
56 Patrick Kearney 14M M1314 Enfield CT 23:38 7:36 7/11 24
57 Timothy Misluk 10M M1012 Broad Brook CT 23:39 7:36 7/11 17
58 Jean Mocadlo 57F F5059 Broadbrook CT 23:49 7:39 1/17 117
59 Leeann Cerpovicz 52F F5059 W Springfield MA 23:49 7:39 2/17 283
60 Brian Feeney 56M M5059 Broad Brook CT 23:52 7:40 8/26 64
61 Bill Bourgoin 47M M4049 Ellington CT 23:52 7:40 8/23 232
62 Bob Dacey 69M M6069 Vernon CT 23:53 7:41 2/14 131
63 Shane Kittredge 13M M1314 Broad Brook CT 23:58 7:42 8/11 167
64 Matthew Lechkin 24M M1829 Ellington CT 24:07 7:45 10/17 220
65 Tom Piantek 59M M5059 S. Windsor CT 24:08 7:46 9/26 96
66 Scott Norstrom 55M M5059 Coventry CT 24:30 7:53 10/26 2
67 Austin Moore 14M M1314 Feeding Hills MA 24:32 7:53 9/11 192
68 Todd Bristol 44M M4049 Granby CT 24:34 7:54 9/23 215
69 William Boucher 60M M6069 Suffield CT 24:41 7:56 3/14 205
70 Thomas Peabody 54M M5059 Enfield CT 24:47 7:58 11/26 245
71 John Perry 17M M1517 Enfield CT 24:56 8:01 6/8 209
72 Dominick Fine 14M M1314 Enfield CT 25:08 8:05 10/11 227
73 Casey McNamara 36F F3039 Broad Brook CT 25:16 8:08 5/24 69
74 Tim Larson 59M M5059 E Hartford CT 25:18 8:08 12/26 258
75 Jenna VanRyn 12F F1012 North Granby CT 25:21 8:09 1/6 143
76 Erin Donohue 13F F1314 Somers CT 25:24 8:10 1/4 75
77 Daniel Lewis 23M M1829 Windsor CT 25:28 8:11 11/17 281
78 Joel Pierson 45M M4049 Ellington CT 25:28 8:11 10/23 169
79 William Noonan 56M M5059 Broad Brook CT 25:30 8:12 13/26 77
80 Luis Valdez-Jimenez 30M M3039 Windsor Locks CT 25:32 8:13 7/14 26
81 Alex Silverman 73M M7079 Northampton MA 25:32 8:13 1/9 195
82 Mark Acquaotta 63M M6069 Windsor Locks CT 25:36 8:14 4/14 99
83 Patrick Smith 52M M5059 Enfield CT 25:37 8:14 14/26 97
84 Wesley Smith 12M M1012 Enfield CT 25:42 8:16 8/11 98
85 Jasmine Adelberg 16F F1517 Higganum CT 25:49 8:18 1/2 154
86 Adam Ogram 29M M1829 Wethersfield CT 25:51 8:19 12/17 32
87 Erick Rodrigez 28M M1829 Enfield CT 25:54 8:20 13/17 140
88 Kirsten Strout 14F F1314 Enfield CT 25:56 8:20 2/4 178
89 Josh McCay 24M M1829 Ellington CT 25:57 8:21 14/17 219
90 Graydon Vyse 12M M1012 Manchester CT 25:59 8:21 9/11 183
91 Ezra Geib 55M M5059 W. Hartford CT 26:02 8:22 15/26 92
92 Steven King 56M M5059 Enfield CT 26:03 8:23 16/26 59
93 Jordan Knightly 28M M1829 East Windsor CT 26:03 8:23 15/17 212
94 Paul Donohue 50M M5059 Somers CT 26:18 8:28 17/26 73
95 Michelle Wylie 49F F4049 Ellington CT 26:18 8:28 3/31 11
96 Georgia Panagopoulos 60F F6069 Westerly RI 26:20 8:28 1/5 63
97 Richard Gerry 53M M5059 New Fairfield CT 26:27 8:30 18/26 106
98 Jonathan Titus 17M M1517 East Windsor CT 26:28 8:31 7/8 237
99 Kelly Blochlinger 22F F1829 W Hartford CT 26:42 8:35 2/12 261
100 Jennifer Difranco 43F F4049 Enfield CT 26:44 8:36 4/31 218
101 Sydney BRonk-Zelonowski 10F F1012 E Berlin CT 26:44 8:36 2/6 253
102 Angela Gioiella 47F F4049 Windsor Locks CT 26:47 8:37 5/31 86
103 Garrett Lemek 58M M5059 Stafford Springs CT 26:55 8:39 19/26 246
104 Susan Leslie 69F F6069 S. Windsor CT 27:03 8:42 2/5 72
105 Joe Augustyn 71M M7079 Vernon CT 27:07 8:43 2/9 82
106 Jonathan Faillon 41M M4049 Windsor CT 27:13 8:45 11/23 197
107 Sarah Posniak 12F F1012 Broad Brook CT 27:18 8:47 3/6 152
108 Tammi House 38F F3039 Windsor CT 27:19 8:47 6/24 41
109 Angelica Aynia 21F F1829 Windsor CT 27:20 8:47 3/12 272
110 Geoffrey Moore 43M M4049 Feeding Hills MA 27:25 8:49 12/23 191
111 Travis Knightly 31M M3039 S Windsor CT 27:35 8:52 8/14 210
112 Joanna Miles 44F F4049 Agawam MA 27:35 8:52 6/31 163
113 Bob Ward 73M M7079 Vernon CT 27:38 8:53 3/9 203
114 Lorraine Giantonio 55F F5059 Manchester CT 27:38 8:53 3/17 149
115 Mark Laudati 50M M5059 Winsted CT 27:43 8:55 20/26 278
116 Owen Duffy 15M M1517 Broad Brook CT 27:50 8:57 8/8 91
117 Ashley Marquis 24F F1829 Enfield CT 27:59 9:00 4/12 39
118 Terry Putaski 63M M6069 East Windsor CT 28:01 9:00 5/14 204
119 Russell Williams 46M M4049 Broad Brook CT 28:17 9:06 13/23 198
120 Kate Fawthrop 48F F4049 Suffield CT 28:17 9:06 7/31 14
121 Jacoby Hawkins 9M M0009 Somers CT 28:26 9:09 1/6 173
122 Jacob Barnes 11M M1012 Enfield CT 28:26 9:09 10/11 16
123 Brian Callaghan 51M M5059 Enfield CT 28:32 9:10 21/26 179
124 Hazel Qua 9F F0009 Suffield CT 28:35 9:11 1/4 35
125 Robert Barnes 54M M5059 Enfield CT 28:41 9:13 22/26 15
126 Lydia Lopez 7F F0009 Berlin CT 28:46 9:15 2/4 275
127 Mike Lopez 36M M3039 Berlin CT 28:47 9:15 9/14 273
128 Nathan Posniak 14M M1314 Broad Brook CT 28:55 9:18 11/11 153
129 Lisa Anderson 49F F4049 Rocky Hill CT 28:55 9:18 8/31 236
130 Sherri Condon 53F F5059 Middletown CT 28:57 9:18 4/17 36
131 Christine Galinski 27F F1829 Somers CT 29:00 9:19 5/12 225
132 Charlotte Zenzick 41F F4049 Enfield CT 29:05 9:21 9/31 78
133 Steven DeLong 61M M6069 Enfield CT 29:09 9:22 6/14 80
134 Rebecca Klein 46F F4049 Suffield CT 29:12 9:23 10/31 34
135 Dawn Conlon 53F F5059 West Hartford CT 29:14 9:24 5/17 40
136 Samuel Lewbel 68M M6069 Stafford Springs CT 29:17 9:25 7/14 116
137 Eddie Zimnoch 36M M3039 East Windsor CT 29:25 9:28 10/14 229
138 Jim Best 75M M7079 Manchester CT 29:27 9:28 4/9 243
139 Stephanie Knightly 29F F1829 East Windsor CT 29:35 9:31 6/12 213
140 Kate Zysk 37F F3039 Windsor Locks CT 29:36 9:31 7/24 25
141 Gavin Hany 9M M0009 Ashford CT 29:39 9:32 2/6 122
142 Jay Malley 49M M4049 Broad Brook CT 29:42 9:33 14/23 6
143 Heather Davis 44F F4049 Berlin CT 29:49 9:35 11/31 46
144 Kristi Kearney 45F F4049 Enfield CT 30:03 9:40 12/31 23
145 Donna Librizzi 56F F5059 Broad Brook CT 30:14 9:43 6/17 221
146 Tom Librizzi 59M M5059 Broad Brook CT 30:15 9:44 23/26 222
147 Grace Willis 16F F1517 Enfield CT 30:18 9:45 2/2 70
148 Ray Prest 79M M7079 Ellington CT 30:27 9:47 5/9 87
149 Crista Callaghan 31F F3039 Enfield CT 30:27 9:47 8/24 180
150 Courtney Adelberg 44F F4049 Higganum CT 30:30 9:48 13/31 155
151 Jere Smith 76M M7079 East Windsor CT 30:32 9:49 6/9 49
152 Camryn Bronk-Zoluowski 9M M0009 E Berlin CT 30:34 9:50 3/6 256
153 Paul Milheiro 42M M4049 Ellington CT 30:41 9:52 15/23 30
154 Kathy Iwancho 52F F5059 Granby CT 30:43 9:53 7/17 231
155 Melissa Radner 40F F4049 New Baltimore MI 30:49 9:55 14/31 10
156 Tom Butterfield 82M M8099 Windsor CT 31:10 10:01 1/2 90
157 Mike Skorulski 0M M0000 Ellington CT 31:31 10:08 2/2 265
158 Louis Bronk 39M M3039 E Berlin CT 31:31 10:08 11/14 257
159 Tim Rogers 48M M4049 Ellington CT 31:35 10:09 16/23 164
160 William Richard 24M M1829 Enfield CT 31:37 10:10 16/17 139
161 Chevaughn Canning 49F F4049 West Hartford CT 31:39 10:11 15/31 22
162 Catherine Hill 44F F4049 W Springfield MA 31:45 10:13 16/31 217
163 Sydney Williams 13F F1314 Broad Brook CT 31:57 10:17 3/4 199
164 Madison Hawkins 19F F1829 Somers CT 32:31 10:28 7/12 172
165 Dave Hazzard 52M M5059 Ellington CT 32:33 10:28 24/26 85
166 Chelsea Lamson 34F F3039 Windsor Locks CT 32:37 10:29 9/24 28
167 Laura Laudati 49F F4049 Winsted CT 32:37 10:29 17/31 279
168 Wayne Keegan 44M M4049 Suffield CT 32:42 10:31 17/23 118
169 Juli Keegan 43F F4049 Suffield CT 32:44 10:32 18/31 119
170 Tom Durkin 57M M5059 Suffield CT 32:52 10:34 25/26 208
171 Patrick McMahon 50M M5059 Windsor CT 32:55 10:35 26/26 182
172 Addie Malley 11F F1012 Granby CT 33:08 10:39 4/6 186
173 Darren Lambright 8M M0009 Berlin CT 33:13 10:41 4/6 156
174 Dennis Fetko 60M M6069 Broad Brook CT 33:23 10:44 8/14 52
175 Brittany Hestad 31F F3039 Broad Brook CT 33:30 10:46 10/24 44
176 Samuel Frattaroli 32M M3039 Manchester CT 33:34 10:48 12/14 128
177 Barbara Maloney 72F F7079 Tolland CT 33:41 10:50 1/3 244
178 Corey Rogers 39F F3039 Ellington CT 33:47 10:52 11/24 7
179 LESLIE LAWLOR 43F F4049 Enfield CT 33:53 10:54 19/31 150
180 Marge McCurry 52F F5059 Vernon CT 33:54 10:54 8/17 142
181 Mackenzie Anderson 24F F1829 Somers CT 33:56 10:55 8/12 224
182 Jessica Galaska 13F F1314 Coventry CT 33:57 10:55 4/4 54
183 Thersea Denis 39F F3039 Vernon CT 34:14 11:00 12/24 115
184 Terry Durkin 56F F5059 Suffield CT 34:27 11:05 9/17 207
185 Cornelia Field 49F F4049 Woodbury CT 34:36 11:08 20/31 262
186 Kelly Bronk 46F F4049 E Berlin CT 34:38 11:08 21/31 254
187 Mia Zoupis 8F F0009 E Berlin CT 34:39 11:09 3/4 255
188 Ann-Lynn Moffett 48F F4049 East Windsor CT 34:43 11:10 22/31 45
189 Carol Skorulski 53F F5059 Ellington CT 34:47 11:11 10/17 264
190 Maria Spielmann 45F F4049 Enfield CT 34:51 11:12 23/31 235
191 C.J. Zenzick 47M M4049 Enfield CT 35:10 11:18 18/23 79
192 Debbie Williams 48F F4049 Broad Brook CT 35:12 11:19 24/31 200
193 Mitch Slowick 74M M7079 South Windsor CT 35:18 11:21 7/9 161
194 Paul Kwiecienski 68M M6069 Enfield CT 35:20 11:22 9/14 105
195 Keith Williams 42M M4049 Granby CT 35:57 11:34 19/23 29
196 Christina Posniak 47F F4049 Broad Brook CT 36:17 11:40 25/31 151
197 Ashley Thompson 34F F3039 Windsor Locks CT 36:21 11:41 13/24 230
198 Danielle Delpha 37F F3039 E Granby CT 36:22 11:42 14/24 228
199 Ryker Hany 8M M0009 Ashford CT 36:31 11:45 5/6 123
200 Robert Hany 40M M4049 Ashford CT 36:32 11:45 20/23 124
201 Jackie Arana 31F F3039 Broadbrook CT 36:35 11:46 15/24 133
202 Alyssa Drinkwater 12F F1012 Broadbrook CT 36:35 11:46 5/6 134
203 Julie Kennedy 46F F4049 Broad Brook CT 37:03 11:55 26/31 71
204 Arthur Podbielski 29M M1829 Broad Brook CT 37:08 11:56 17/17 176
205 Alison Dessert 26F F1829 Enfield CT 37:17 12:00 9/12 137
206 Mary Ellen Perry 48F F4049 Tariffville CT 37:35 12:05 27/31 157
207 Hannah Dessert 23F F1829 Enfield CT 37:53 12:11 10/12 138
208 Cheryl Pipe 50F F5059 Manchester CT 38:26 12:22 11/17 8
209 Kaylee Joslin 10F F1012 Broad Brook CT 39:21 12:39 6/6 65
210 John Browne 81M M8099 S. Windsor CT 39:24 12:40 2/2 55
211 Melanie Frattaroli 35F F3039 Manchester CT 39:33 12:43 16/24 127
212 Melanie Joslin 34F F3039 Broad Brook CT 39:40 12:46 17/24 66
213 Aimee Caron 34F F3039 Enfield CT 39:40 12:46 18/24 282
214 Marion Losty 76F F7079 East Windsor CT 40:01 12:52 2/3 130
215 Debbie Adamczyk 60F F6069 East Windsor CT 40:01 12:52 3/5 141
216 Terri Clifton 66F F6069 East Windsor CT 40:14 12:56 4/5 108
217 Rudy Clifton 66M M6069 East Windsor CT 40:18 12:58 10/14 109
218 Kristin Steiner 32F F3039 East Windsor CT 40:46 13:07 19/24 113
219 Cindy Meyers 51F F5059 Enfield CT 41:01 13:12 12/17 37
220 Bianca Plourde 41F F4049 Enfield CT 42:01 13:31 28/31 83
221 Jess Reed 38F F3039 Vernon CT 42:53 13:48 20/24 43
222 Sydney Reid 71M M7079 Ellington CT 43:18 13:56 8/9 68
223 Laurie Gerry 53F F5059 New Fairfield CT 46:08 14:50 13/17 107
224 Bogumila Podbielski 52F F5059 Broad Brook CT 46:43 15:02 14/17 177
225 Bryce Hawkins 6M M0009 Somers CT 47:09 15:10 6/6 174
226 Joseph Palazzo 40M M4049 Somers CT 47:11 15:11 21/23 214
227 Brooke Hawkins 39F F3039 Somers CT 47:11 15:11 21/24 171
228 Tom Fumiatti 64M M6069 Ellington CT 47:42 15:21 11/14 95
229 Kaleb Matthews 10M M1012 Enfield CT 47:46 15:22 11/11 4
230 Maya Matthews 38F F3039 Enfield CT 47:46 15:22 22/24 5
231 Rebecca Talamini 25F F1829 Broadbrook CT 48:06 15:28 11/12 126
232 Debbie Talamini 58F F5059 Broadbrook CT 48:07 15:29 15/17 125
233 Nathan Carle 37M M3039 Enfield CT 48:19 15:33 13/14 89
234 Kerry Carle 36F F3039 Enfield CT 48:21 15:33 23/24 88
235 Robert Willard 63M M6069 S. Windsor CT 49:17 15:51 12/14 129
236 Zoe McNamara 6F F0009 Broad Brook CT 52:06 16:46 4/4 269
237 Andrew McNamara 33M M3039 Broad Brook CT 52:10 16:47 14/14 270
238 Susan Callahan 50F F5059 Agawam MA 54:24 17:30 16/17 136
239 Jeff Gaboury 48M M4049 Middletown CT 54:24 17:30 22/23 135
240 Robert Tarnowicz 69M M6069 Naugatuck CT 55:46 17:56 13/14 94
241 Thersea Tarnowicz 66F F6069 Naugatuck CT 55:48 17:57 5/5 93
242 Lindsay Hack 26F F1829 Enfield CT 59:09 19:02 12/12 189
243 Lisa Iris 37F F3039 Enfield CT 59:09 19:02 24/24 168
244 Karen Carlson 77F F7079 Enfield CT 59:12 19:03 3/3 112
245 Robin Myers 49F F4049 Enfield CT 59:14 19:03 29/31 110
246 Roger Carlson 76M M7079 Enfield CT 59:17 19:04 9/9 111
247 Susan Sullivan 53F F5059 Broad Brook CT 59:18 19:05 17/17 238
248 Richard Sullivan 69M M6069 Broad Brook CT 59:18 19:05 14/14 239
249 Tamisha Harewood 41F F4049 Enfield CT 1:00:59 19:37 30/31 21
250 Janel Willis 43F F4049 Enfield CT 1:01:01 19:38 31/31 20
251 Phillip Willis 44M M4049 Enfield CT 1:01:02 19:38 23/23 19

Race Results ()     Division Results ()    

Top Male: 1. Amos Sang 2. Brandon Mehlinger 3. Elias Field 4. Sean Barkasy 5. Adam Bulwich

Top Female: 1. Melissa Stellato 2. Erin Lopez 3. Abby Mahoney 4. Cheryl Sunshine 5. Abby Diemar

Online Registration = 
Online Entry


Results = 
Results


Timing by Plattsys
 = Timing by Plattsys




Contact us for Advertising Rates