Plattsys  
          Plattsys Timing Results Board     Plattsys Timing Results Board
 
 
 
 

 
 
Find an Athlete by Name:


Race Information ()    

Josh Billings RunAground
Top Male:
Top Female:
2020 Josh Billings RunAground
Sunday Sept 13, 2020 - Tanglewood - Lenox, Mass
Platt Systems CHIP Timing & Scoring || FIELD LIMITED TO 250 TEAMS


2020 Josh Billings RunAground Sunday Sept 13, 2020 - Tanglewood - Lenox, Mass Platt Systems CHIP Timing & Scoring || FIELD LIMITED TO 250 TEAMS ******************************************************************************************************************** Team Entries as of July 1, 2020 - 135 Tams Entered - 115 Slots Available Entry Deadline is August 15, 2020 at active.com Field is limited to 250 teams including 50 Iron.(Current Number of Iron: 50 - Iron Slots left: 0) IRON ENTRY IS CLOSED ******************************************************************************************************************** BIB Team Name Category TEAM MEMBERS ===== ============================ ===== ====================== =================== (01) All Berkshire - 4 Person Team ================== Humanity Wins 01 ( All Berkshire - 4 Person Team ) B: Thomas Spencer (L) C1: Steve Papa (L) C2: Jason Harrington (L) R: Mike Giulan (L) =================== (02) Males 39 & Under (4 Person Tea ================== Minkler Ins I 02 ( Males 39 & Under (4 Person Tea ) B: William Caligari (S) C1: TIM MINKLER (M) C2: Gary Quadrozzi (L) R: Mark Rabaasco (M) =================== (03) Males 40 & Over (4 Person Team ================== Believe 03 ( Males 40 & Over (4 Person Team ) B: Stephen Hudyncia (L) C1: scott jordan (X) C2: john maier (X) R: Michael Hudyncia (L) Balanced 03 ( Males 40 & Over (4 Person Team ) B: Robert Swercewski (M) C1: Dennis Girard (L) C2: Robert Smith (X) R: Bill Kittler (L) Minkler Ins II 03 ( Males 40 & Over (4 Person Team ) B: John Baczek (M) C1: Andrew Minkler (L) C2: Tim Allen (M) R: Brandon Williams (M) =================== (04) All Female (4 Person Team) ================== Bike- Buoys- & Bolt 04 ( All Female (4 Person Team) ) B: Mary Howell (M) C1: Denae Dostal (L) C2: Amy Thornton (L) R: Terese Wheeler (M) Galmore Girls 04 ( All Female (4 Person Team) ) B: Kimberly Winger (M) C1: Stephanie Lamm (L) C2: (-) R: Pamela Levin (L) =================== (05) Masters 50 & Over (4 Person Te ================== JC2 05 ( Masters 50 & Over (4 Person Te ) B: Jeff Grandchamp (L) C1: Cindy Berti (L) C2: (-) R: Carol Cushenette (M) P3 05 ( Masters 50 & Over (4 Person Te ) B: Matt Pothier (L) C1: Gregory George (L) C2: Bill Wheat (X) R: Matt Malatesta (L) =================== (06) Grand Masters (60 & Over) [4 P ================== Team Agouti 29 06 ( Grand Masters (60 & Over) [4 P ) B: Mickey Natoli (X) C1: Tim Bosworth (X) C2: Shain Bosworth (L) R: Steve Chessare (X) 1 Beau and 2 Lips 06 ( Grand Masters (60 & Over) [4 P ) B: Scott Lebeau (L) C1: Peter Lipka (L) C2: (-) R: Dave Lipinski (M) Arnie s Army 06 ( Grand Masters (60 & Over) [4 P ) B: David Martin (X) C1: kevin loehr (M) C2: Michele loehr (X) R: Bob Archey (L) =================== (07) Mixed 39 & Under (3-4 Person T ================== Mustard Tigers 07 ( Mixed 39 & Under (3-4 Person T ) B: Matthew Pegorari (M) C1: Leanna Richel Pegorari (M) C2: Meghan Monahan (S) R: Richard Montano (L) Just 4 Fun 07 ( Mixed 39 & Under (3-4 Person T ) B: Christine Galib (L) C1: Steve Galib (L) C2: Bob MacDowell (X) R: Laura Galib (M) Rehab starts Monday! 07 ( Mixed 39 & Under (3-4 Person T ) B: Kevin Mooney (L) C1: Bill Farry (L) C2: Kayla Farry (M) R: Lauren Farry (M) =================== (08) Mixed 40 & Over (3-4 Person Te ================== It Dosn-t Matter 08 ( Mixed 40 & Over (3-4 Person Te ) B: Ray Pixley (M) C1: Luke Bloom (X) C2: Jodi Bloom (S) R: Lisa Pixley (S) Team OTAPO 08 ( Mixed 40 & Over (3-4 Person Te ) B: Seth Cohen (L) C1: Jon Ruhl (X) C2: Bill Ruhl (X) R: Diana Ruhl (M) Irish Racing Association of Western 08 ( Mixed 40 & Over (3-4 Person Te ) B: Tim Mahoney (M) C1: Michael Downey (M) C2: (-) R: Joseph Hegarty (M) =================== (09) 2 Person Male ================== Two Mikes- a Bike- and a Canoe 09 ( 2 Person Male ) B: Michael Cachat Sr. (M) C1: Michael Cachat Sr. (M) C2: (-) R: Michael Cachat Jr. (X) Here For The Beer 09 ( 2 Person Male ) B: Jason Pettit (M) C1: Jason Pettit (M) C2: (-) R: Brian Seaback (L) The Undead 09 ( 2 Person Male ) B: Ken Geremia (M) C1: Ken Geremia (M) C2: (-) R: Jeremy Creelan (L) =================== (11) 2 Person Mixed ================== Mama and Papa Loaf 11 ( 2 Person Mixed ) B: Mark Rumbutis (L) C1: Mark Rumbutis (L) C2: (-) R: Tiffany Rumbutis (M) Perfect Honeymoon 11 ( 2 Person Mixed ) B: Heather Boyko (M) C1: Heather Boyko (M) C2: Phil Boyko (L) R: Phil Boyko (L) What the Hill! 11 ( 2 Person Mixed ) B: Ryan Ericson (L) C1: Ryan Ericson (L) C2: Leyla Ericson (X) R: Leyla Ericson (X) Local Anesthesia 11 ( 2 Person Mixed ) B: Richard Saupe (M) C1: Richard Saupe (M) C2: Whitney Hamill (S) R: Whitney Hamill (S) ================ WWW.PLATTSYS.COM DATA PAGE 1 ================ Platt Systems Official Reporting System Competitor Listing - Results Posted to www.plattsys.com BIB Team Name Category TEAM MEMBERS ===== ============================ ===== ====================== Schlimrob 11 ( 2 Person Mixed ) B: Benedict Schlimmer (M) C1: Miranda Robinson (L) C2: Benedict Schlimmer (M) R: Miranda Robinson (L) =================== (12) Recreational (4 Person Team - ================== Maddog Quattro 12 ( Recreational (4 Person Team - ) B: Matt Madden (L) C1: Andrew Madden (L) C2: Dan Madden (L) R: Sean Madden (M) Edwards Park Rascals 12 ( Recreational (4 Person Team - ) B: Diane Singer (M) C1: Curtis Thierling (X) C2: David Thierling (L) R: Adam Lebarron (X) =================== (13) Ironman ================== Iron Stern 13 ( Ironman ) B: Matthew Palmer (M) C1: Matthew Palmer (M) C2: (-) R: Matthew Palmer (M) Sam Bruno 13 ( Ironman ) B: Samuel Bruno (L) C1: Samuel Bruno (L) C2: (-) R: Samuel Bruno (L) Nicholas Decio 13 ( Ironman ) B: Nicholas Decio (L) C1: Nicholas Decio (L) C2: (-) R: Nicholas Decio (L) =================== (15) Ironperson (50 & Over) ================== Stellar Kayaks 15 ( Ironperson (50 & Over) ) B: Ben Lawry (M) C1: Ben Lawry (M) C2: (-) R: Ben Lawry (M) Warnzy51 15 ( Ironperson (50 & Over) ) B: Silas M. Warner (L) C1: Silas M. Warner (L) C2: (-) R: Silas M. Warner (L) Ironman Dan 15 ( Ironperson (50 & Over) ) B: Daniel Sullivan (M) C1: Daniel Sullivan (M) C2: (-) R: Daniel Sullivan (M) Jackhighlander 15 ( Ironperson (50 & Over) ) B: jack morse (S) C1: jack morse (S) C2: (-) R: jack morse (S) =================== (16) Ironwoman ================== Ridgerunner 16 ( Ironwoman ) B: Carrie Duncan (L) C1: Carrie Duncan (L) C2: (-) R: Carrie Duncan (L) =================== (17) Veterans (70 & Over 4 Person T ================== Just Joshin- 17 ( Veterans (70 & Over 4 Person T ) B: DENNIS POLLOCK (M) C1: TODDY MUNSON (M) C2: DOUG MUNSON (M) R: BERNIE MACK (M) =================== (19) Family (4 Person Team) ================== Sawyers & Porters 19 ( Family (4 Person Team) ) B: Philip Porter (M) C1: Charles Sawyer (M) C2: Jon Sawyer (X) R: Lizbie Porter (M) Robbins Shred Fest 19 ( Family (4 Person Team) ) B: Jay Robbins (M) C1: Shawn Robbins (X) C2: (-) R: Todd Robbins (M) Lets try this again 19 ( Family (4 Person Team) ) B: Ryan Dignard (X) C1: Christine Dignard (L) C2: (-) R: Dominic Dignard (M) Green Tape Crew 19 ( Family (4 Person Team) ) B: Jeff Pratt (L) C1: Dave Pratt (X) C2: (-) R: Tatum Pratt (S) TRI to Wynn 19 ( Family (4 Person Team) ) B: Seth Shepard (L) C1: Linda Levesque (L) C2: (-) R: Brianna Shepard (M) Drew-s Crew 19 ( Family (4 Person Team) ) B: Robert Gertz (L) C1: Linda Shea (L) C2: Bill Wooldridge (L) R: Jennalee Wooldridge (M) =================== (20) Corporate ================== Race Ipsa Loquitor 20 ( Corporate ) B: MARK PASQUARIELLO (L) C1: Jennifer Tyne (X) C2: (-) R: Paul Smyth (X) Rotary Club of Pittsfield 20 ( Corporate ) B: Don Kuczarski (L) C1: John O-Brien (M) C2: Ron Latham (L) R: David Hall (L) =================== (21) 3 Female & 1 Male ================== Breaking 60 21 ( 3 Female & 1 Male ) B: Mike Trainor (L) K1: Doreen Donovan (M) K2: Carol Nixon (L) R: Laura Najimy (M) =================== (22) Ironman (60 & Over) ================== Rick shrum 22 ( Ironman (60 & Over) ) : Rick Shrum (M) K1: Rick Shrum (M) K2: (-) R: Rick Shrum (M) G from J & the Painkillers 22 ( Ironman (60 & Over) ) B: gerard johnson (L) K1: gerard johnson (L) K2: (-) R: gerard johnson (L) Team Steve 22 ( Ironman (60 & Over) ) B: Steven Ozer (M) K1: Steven Ozer (M) K2: (-) R: Steven Ozer (M) Dave Potter 22 ( Ironman (60 & Over) ) B: David Potter (X) K1: David Potter (X) K2: (-) R: David Potter (X) ================ WWW.PLATTSYS.COM DATA PAGE 2 ================ Platt Systems Official Reporting System Competitor Listing - Results Posted to www.plattsys.com BIB Team Name Category TEAM MEMBERS ===== ============================ ===== ====================== =================== (23) Ironwoman (60 & Over) ================== ReTread Retried Retired 23 ( Ironwoman (60 & Over) ) B: Laura Walton (M) K1: Laura Walton (M) K2: (-) R: Laura Walton (M) =================== (24) All Berkshire - (3-4 Person Te ================== Two Kupes and a Monti 24 ( All Berkshire - (3-4 Person Te ) B: James Kupernik (M) K1: Joe Monti (L) K2: (-) R: Chris Kupernik (M) IPAs all aroud 24 ( All Berkshire - (3-4 Person Te ) B: Jason Candee (L) K1: Paul Monachina (M) K2: (-) R: Nick Curelop (L) Pocket Aces 24 ( All Berkshire - (3-4 Person Te ) B: Paul Gamache (L) K1: Dan Bruno (L) K2: (-) R: David Winger (L) Wheels- Keels- and Heels 24 ( All Berkshire - (3-4 Person Te ) B: Evan Hickok (M) K1: Patrick Mead (X) K2: (-) R: Allison Mead (S) Taylor and the zits 24 ( All Berkshire - (3-4 Person Te ) B: Taylor Carlino (X) K1: klye ford (X) K2: (-) R: matt clayton (X) =================== (26) Males 39 & Under (3-4 Person T ================== BMB 26 ( Males 39 & Under (3-4 Person T ) B: Robert Buffis (X) K1: William Mueller (X) K2: (-) R: Robert Jr. Buffis (X) Sauve qui peut. 26 ( Males 39 & Under (3-4 Person T ) B: Justin O-Neill (L) K1: Robert Michalec (L) K2: (-) R: Matthew Whalen (M) =================== (27) Males 40 & Over (3-4 Person Te ================== RAGU 27 ( Males 40 & Over (3-4 Person Te ) B: Lincoln Sotis (L) K1: Richard Popham (X) K2: (-) R: Adam Howland (M) BUMBLE BEES 27 ( Males 40 & Over (3-4 Person Te ) B: Stephen Passetto (X) K1: Sorin Fiscu (X) K2: (-) R: Robert Salinovici (L) Tres Amigos 27 ( Males 40 & Over (3-4 Person Te ) B: Andrew Garcia (L) K1: Jedd Hall (L) K2: (-) R: Mike Tucker (M) Team Leviathan 27 ( Males 40 & Over (3-4 Person Te ) B: Charles Brooks (X) K1: David Wiltyey (L) K2: (-) R: Juan Martinez (M) =================== (28) All Female (3-4 Person Team) ================== OURDITAROD 28 ( All Female (3-4 Person Team) ) B: PAT ROSIER (M) K1: HEATHER DRAKE (X) K2: (-) R: MICHELLE SARGIS (M) Hop- Skip- and Jump 28 ( All Female (3-4 Person Team) ) B: Julie Marcoulier (M) K1: Julie Marcoulier (M) K2: Kristi Kearney (S) R: Courtney Johnston (L) =================== (29) Mixed 39 & Under (3-4 Person T ================== Les trois mousquetaires 29 ( Mixed 39 & Under (3-4 Person T ) B: Raphael Gimbert (L) K1: Aurelien Telle (X) K2: (-) R: Loic Gerald (X) =================== (30) Mixed 40 & Over (3-4 Person Te ================== The Neighbors 30 ( Mixed 40 & Over (3-4 Person Te ) B: Bryan Cannon (X) K1: John Pratt (X) K2: (-) R: Diana Cannon (M) Ageless Turtles 30 ( Mixed 40 & Over (3-4 Person Te ) B: Dave Joyner (L) K1: Tina McLaughlin (L) K2: (-) R: Chris Dupuis (L) Gashouse Gorillas 30 ( Mixed 40 & Over (3-4 Person Te ) B: Mike Giordano (L) K1: Mike Prudhomme (X) K2: (-) R: Jodie Giordano (L) Bladdy Fast Movers 30 ( Mixed 40 & Over (3-4 Person Te ) B: Michael van Emmenes (L) K1: Frank Bonito (M) K2: (-) R: Rebecca Wilansky (L) A Thorn In-between Two Krols 30 ( Mixed 40 & Over (3-4 Person Te ) B: Frank Krol (M) K1: Matthew Kerwood (M) K2: (-) R: Christine Krol Arace (M) She-s Carrying Us 30 ( Mixed 40 & Over (3-4 Person Te ) B: David Dawson (L) K1: Lindsey Tuller (S) K2: (-) R: John Bassi (L) =================== (31) Masters 50 & Over (3-4 Person ================== Random Greatness 31 ( Masters 50 & Over (3-4 Person ) B: Rich Shade (L) K1: Michael Blair (X) K2: (-) R: John Bourgeois (L) The good- the bad- and the ugly 31 ( Masters 50 & Over (3-4 Person ) Jim Cooney (X) K1: Bill Tatro (L) K2: (-) R: Jake Eberwein (M) When the Schvitz Hits the Fan 31 ( Masters 50 & Over (3-4 Person ) B: Richie Simons (X) K1: Jeffrey Siegel (X) K2: (-) R: Fred Landes (X) =================== (32) Grand Masters (60 & Over) ================== PELICANS 32 ( Grand Masters (60 & Over) ) B: Edwina Newbury (S) K1: Matthew Adinolfi (L) K2: (-) R: Beverly Whalen (M) ================ WWW.PLATTSYS.COM DATA PAGE 3 ================ Platt Systems Official Reporting System Competitor Listing - Results Posted to www.plattsys.com BIB Team Name Category TEAM MEMBERS ===== ============================ ===== ====================== =================== (33) Recreational (3-4 Person Team ================== Powered by Beer 33 ( Recreational (3-4 Person Team ) B: Mark Gamach (L) K1: Tom Lanigan (L) K2: (-) R: Kevin Crosier (X) Flash- Splash- & Dash 33 ( Recreational (3-4 Person Team ) B: John Severin (L) K1: Larry Johnson (X) K2: (-) R: Nathan Johnson (X) =================== (34) 2 Person Male ================== The Yellow Prince of Dawn 34 ( 2 Person Male ) B: Nick Guay (L) K1: Devon Hoar (L) K2: (-) R: Devon Hoar (L) =================== (35) 2 Person Female ================== White Oaks Finest 35 ( 2 Person Female ) B: Katherine Myers (M) K1: Anne Goodwin (M) K2: (-) R: Katherine Myers (M) =================== (36) 2 Person Mixed ================== Team OTT 36 ( 2 Person Mixed ) B: Scott Walrath (M) K1: Charlotte DeLeo (M) K2: (-) R: Charlotte DeLeo (M) Bing Bong 36 ( 2 Person Mixed ) B: Miranda Gajda (L) K1: Miranda Gajda (L) K2: (-) R: Joe Spinazola (X) Tandem Pike 36 ( 2 Person Mixed ) B: Jeff Pike (M) K1: Jeff Pike (M) K2: (-) R: Wendy Pike (M) Mike s Marauders 36 ( 2 Person Mixed ) B: Michael Harke (L) K1: Michael Harke (L) K2: (-) R: Deb Barry (M) =================== (37) Ironman ================== Hopefully Not Injured 37 ( Ironman ) B: Luke Delorme (L) K1: Luke Delorme (L) K2: (-) R: Luke Delorme (L) Tom Minahan 37 ( Ironman ) B: Thomas Minahan (L) K1: Thomas Minahan (L) K2: (-) R: Thomas Minahan (L) Trent Koopman 37 ( Ironman ) B: Trent Koopman (L) K1: Trent Koopman (L) K2: (-) R: Trent Koopman (L) John Wiechecki 37 ( Ironman ) B: John Wiechecki (M) K1: John Wiechecki (M) K2: (-) R: John Wiechecki (M) Floodwater Brewing Company 37 ( Ironman ) B: Zack Livingston (L) K1: Zack Livingston (L) K2: (-) R: Zack Livingston (L) Hunt Solo 37 ( Ironman ) B: Jonathan Hunt (L) K1: Jonathan Hunt (L) K2: (-) R: Jonathan Hunt (L) Ryan Mix 37 ( Ironman ) B: Ryan Mix (S) K1: Ryan Mix (S) K2: (-) R: Ryan Mix (S) Now or never 37 ( Ironman ) B: Kris Mcdonough (L) K1: Kris Mcdonough (L) K2: (-) R: Kris Mcdonough (L) Salming Running 37 ( Ironman ) B: Mark Trahan (S) K1: Mark Trahan (S) K2: (-) R: Mark Trahan (S) Please Kent- Lemme win! 37 ( Ironman ) B: Josh Flanagan (S) K1: Josh Flanagan (S) K2: (-) R: Josh Flanagan (S) =================== (38) Ironperson 40 & Over ================== Null 38 ( Ironperson 40 & Over ) B: Jeremy Warren (M) K1: Jeremy Warren (M) K2: (-) R: Jeremy Warren (M) Team Weave 38 ( Ironperson 40 & Over ) B: Christopher Weaver (L) K1: Christopher Weaver (L) K2: (-) R: Christopher Weaver (L) Stellar Kayaks Ed 38 ( Ironperson 40 & Over ) B: Ed Hofmeister (X) K1: Ed Hofmeister (X) K2: (-) R: Ed Hofmeister (X) I m Not Slow- I m Socially Distan 38 ( Ironperson 40 & Over ) B: Jesse Cook-Dubin (M) K1: Jesse Cook-Dubin (M) K2: (-) R: Jesse Cook-Dubin (M) R U Kidneying Me? 38 ( Ironperson 40 & Over ) B: Robert Gyurjan (L) K1: Robert Gyurjan (L) K2: (-) R: Robert Gyurjan (L) Stellara Kayaks 38 ( Ironperson 40 & Over ) B: David Thomas (L) K1: David Thomas (L) K2: (-) R: David Thomas (L) Tom McCormack 38 ( Ironperson 40 & Over ) B: Thomas McCormack (L) K1: Thomas McCormack (L) K2: (-) R: Thomas McCormack (L) ================ WWW.PLATTSYS.COM DATA PAGE 4 ================ Platt Systems Official Reporting System Competitor Listing - Results Posted to www.plattsys.com BIB Team Name Category TEAM MEMBERS ===== ============================ ===== ====================== LeneHansolo 38 ( Ironperson 40 & Over ) B: Matthew Lenehan (L) K1: Matthew Lenehan (L) K2: (-) R: Matthew Lenehan (L) =================== (39) Ironperson 50 & Over ================== Tiger 39 ( Ironperson 50 & Over ) B: Judith Webb (L) K1: Judith Webb (L) K2: (-) R: Judith Webb (L) Rich Victor 39 ( Ironperson 50 & Over ) B: Rich Victor (M) K1: Rich Victor (M) K2: (-) R: Rich Victor (M) Junk of pork 39 ( Ironperson 50 & Over ) B: Timothy Killiard (L) K1: Timothy Killiard (L) K2: (-) R: Timothy Killiard (L) Cheshire Pressure 39 ( Ironperson 50 & Over ) B: michael levesque (L) K1: michael levesque (L) K2: (-) R: michael levesque (L) Team Losifer 39 ( Ironperson 50 & Over ) B: John Losee (L) K1: John Losee (L) K2: (-) R: John Losee (L) There is no team in I-ron 39 ( Ironperson 50 & Over ) B: Brian Sunskis (L) K1: Brian Sunskis (L) K2: (-) R: Brian Sunskis (L) =================== (40) Ironwoman ================== Ironmom 40 ( Ironwoman ) B: Lara Denmark (M) K1: Lara Denmark (M) K2: (-) R: Lara Denmark (M) Ali Express 40 ( Ironwoman ) B: Ali Brodeur (L) K1: Ali Brodeur (L) K2: (-) R: Ali Brodeur (L) Tricia McCormack 40 ( Ironwoman ) B: Tricia McCormack (S) K1: Tricia McCormack (S) K2: (-) R: Tricia McCormack (S) Kelly Heck 40 ( Ironwoman ) B: Kelly Heck (M) K1: Kelly Heck (M) K2: (-) R: Kelly Heck (M) Just me 40 ( Ironwoman ) B: Maryrose Williams (S) K1: Maryrose Williams (S) K2: (-) R: Maryrose Williams (S) =================== (41) Team Paddleboard ================== This one-s for nurses 41 ( Team Paddleboard ) B: Johathan Molk (L) K1: Tim Hudyncia (L) K2: (-) R: Joel Pekosz (M) Fast But Not Furious 41 ( Team Paddleboard ) B: Robin Avery (M) K1: Robin Avery (M) K2: (-) R: Jill Pompi (M) =================== (43) Ironman Paddleboard ================== Thirst Garden 43 ( Ironman Paddleboard ) B: Sean OConnor (M) K1: Sean OConnor (M) K2: (-) R: Sean OConnor (M) The Thirsty Drafter 43 ( Ironman Paddleboard ) B: David Wilson (S) K1: David Wilson (S) K2: (-) R: David Wilson (S) Relentless Forward Progress 43 ( Ironman Paddleboard ) B: Logan Wilson (S) K1: Logan Wilson (S) K2: (-) R: Logan Wilson (S) Iook into my sanit-eyes 43 ( Ironman Paddleboard ) B: Peter Schoeffer (X) K1: Peter Schoeffer (X) K2: (-) R: Peter Schoeffer (X) Tropical Pittsfield 43 ( Ironman Paddleboard ) B: Zack Morris (X) K1: Zack Morris (X) K2: (-) R: Zack Morris (X) old mussels 43 ( Ironman Paddleboard ) B: craig walton (L) K1: craig walton (L) K2: (-) R: craig walton (L) =================== (44) Ironwoman Paddleboard ================== banana bread boat 44 ( Ironwoman Paddleboard ) B: Jessica Berger (M) K1: Jessica Berger (M) K2: (-) R: Jessica Berger (M) ********************************************************************************


Race Information ()    

Top Male:

Top Female:

Online Registration = 
Online Entry


Results = 
Results


Timing by Plattsys
 = Timing by Plattsys




Contact us for Advertising Rates