Plattsys  
          Plattsys Timing Results Board     Plattsys Timing Results Board
 
 
 
 

 
 
Find an Athlete by Name:


Race Information ()    


Goodwin Gallup PTA Virtual 5K
Top Male: 1. Parker Cook 2. Matt Pugliese 3. Jonathan Failla 4. Darrell Emanuelson 5. Chase Comboni
Top Female: 1. Christine Martin 2. Kelly Comboni 3. Christina Zarotney 4. Kye Doeringer 5. Alexa Citarella
Goodwin Gallop Virtual 5K Road Race
Virtual Race from 3-7-2021 to 3-20-2021 - Goodwin Elementary School
Platt Systems Scoring - Old Saybrook CT

Overall Male : Parker Cook Overall Female: Christine Martin


OVERALL GUN DIVISION
PLC Name A/S DIV CITY TIME PACE PLC/TOT BIB
1 Parker Cook 14M M1319 Old Saybrook CT 19:45 6:21 1/1 21
2 Matt Pugliese 38M M3539 Old Saybrook CT 23:54 7:41 1/3 22
3 Jonathan Failla 44M M4044 Windsor CT 24:40 7:56 1/3 14
4 Christine Martin 40F F4044 Old Saybrook CT 24:49 7:59 1/4 534
5 Darrell Emanuelson 44M M4044 Old Saybrook CT 25:11 8:06 2/3 28
6 Chase Comboni 11M M0012 Old Saybrook CT 25:43 8:16 1/5 20
7 Kelly Comboni 42F F4044 Old Saybrook CT 26:21 8:28 2/4 17
8 Bryce Comboni 9M M0012 Old Saybrook CT 29:56 9:37 2/5 19
9 Christina Zarotney 40F F4044 Old Saybrook CT 30:37 9:51 3/4 12
10 Kye Doeringer 39F F3539 Old saybrook Ct 31:09 10:01 1/2 535
11 Michael Bender 41M M4044 Old Saybrook CT 33:59 10:56 3/3 13
12 Chris Hartnett 59M M5559 Clinton CT 36:09 11:37 1/1 15
13 Alexa Citarella 7F F0012 Old Saybrook CT 38:00 12:13 1/3 29
14 Robert Bender 69M M6569 Uniontown OH 40:28 13:01 1/2 530
15 Michael Lanoue 69M M6569 Killingworth Ct 42:04 13:32 2/2 16
16 Gary Beach 70M M7074 Branford CT 44:05 14:11 1/1 531
17 Chris Kelley 62F F6064 Old Saybrook CT 51:26 16:33 1/1 23
18 Kate Scierka 42F F4044 Old saybrook Ct 1:00:41 19:31 4/4 10
19 Jack Scierka 6M M0012 Old saybrook Ct 1:00:41 19:31 3/5 9
20 Richard Scierka 37M M3539 Old saybrook Ct 1:00:41 19:31 2/3 8
21 Alice Martin 9F F0012 Old Saybrook CT 1:08:00 21:53 2/3 536
22 Patrick Murphy 36M M3539 OLD SAYBROOK CT 1:10:55 22:49 3/3 24
23 Rebecca Murphy 36F F3539 OLD SAYBROOK CT 1:10:55 22:49 2/2 25
24 Sydney Murphy 7F F0012 OLD SAYBROOK CT 1:10:55 22:49 3/3 26
25 Hudson Murphy 3M M0012 OLD SAYBROOK CT 1:10:55 22:49 4/5 27
26 Anders Martin 6M M0012 Old Saybrook CT 1:18:13 25:10 5/5 532
27 Martie Bender 73F F7074 Uniontown OH 1:33:45 30:10 1/1 11

Race Information ()    

Top Male: 1. Parker Cook 2. Matt Pugliese 3. Jonathan Failla 4. Darrell Emanuelson 5. Chase Comboni

Top Female: 1. Christine Martin 2. Kelly Comboni 3. Christina Zarotney 4. Kye Doeringer 5. Alexa Citarella

Online Registration = 
Online Entry


Results = 
Results


Timing by Plattsys
 = Timing by Plattsys




Contact us for Advertising Rates