Plattsys  
          Plattsys Timing Results Board     Plattsys Timing Results Board
 
 
 
 

 
 
Find an Athlete by Name:


Meet Results ()     Girls Meet Results ()     Boys Meet Results ()    

Rhody Indoor Track Classic
URI Rhody Classic T&F Invitational
Saturday Jan 6, 2018 - University of Rhode Island - Kingston, RI
at the Mackal Field House


URI Rhody Classic T&F Invitational Saturday Jan 6, 2018 - University of Rhode Island - Kingston, RI at the Mackal Field House Finish Lynx Timing by Platt Systems 860-645-1476 ****************************************************************************************** BOYS MEET RESULTS ****************************************************************************************** Boys 1600 Meter Run =================================================================== Name Year School Finals H# =================================================================== 1 983 Alexander Korczyns SR Windham HS 4:19.19 1 2 849 Soloman Davis JR Simsbury HS 4:31.68 1 3 681 Zak King SR Ledyard High 4:31.72 1 4 539 Jeffery Pedersen SR East Greenwich 4:36.13 1 5 981 John Walker SR Westerly 4:44.25 1 6 549 Chris Abbey SO East Lyme HS 4:47.68 1 7 528 Cooper Shifrin SR East Catholic 4:47.92 1 8 978 John Turano SR Westerly 4:52.72 1 9 994 Matthew Rothlein SO Woodstock Acad 4:53.48 2 10 536 Jack Lombardi FR East Greenwich 4:55.61 1 11 784 Shon Ryan SO Old Saybrook 4:56.18 1 12 1000 Allen Sfakios Windham HS 4:57.82 2 13 532 Alex DeLong SR East Greenwich 5:00.53 2 14 684 Nate McCracken SR Ledyard High 5:01.19 3 15 515 Riley Marszalek FR Coventry HS 5:01.96 2 16 785 Jacob Schneider FR Old Saybrook 5:02.86 2 17 626 Dan Gaiewski JR Fitch 5:02.89 2 18 980 Nick Turo SO Westerly 5:02.96 2 19 637 Ryan Poe JR Fitch 5:03.01 3 20 521 Andrew Ferruolo SO East Catholic 5:03.20 2 21 906 Adam Gomes SO St. Raphael Acad 5:04.55 2 22 546 Codey Therault SO East Greenwich 5:06.07 1 23 677 Juan Garcia SO Ledyard High 5:09.30 3 24 808 Matthew Speight SO Plainfield HS 5:09.51 2 25 632 Andrew Kerst JR Fitch 5:09.62 3 26 814 Jacob Harwood SR Ponaganset HS 5:09.64 2 27 977 Kelly Tanner FR Westerly 5:11.40 2 28 663 Mike Loschiavo SO Jonathan Law 5:11.76 3 29 817 John Tammaro SR Ponaganset HS 5:13.58 3 30 517 Troy Sheldon FR Coventry HS 5:14.49 3 31 786 Lance Sigersmith JR Old Saybrook 5:15.08 2 32 971 Colby Makin SO Westerly 5:15.63 3 33 513 James Penhallow FR Chariho High 5:15.87 3 34 979 John Turo SO Westerly 5:18.11 3 35 963 Alex Moulding 12 Wareham 5:20.15 4 36 881 Colin Wilde JR Simsbury HS 5:20.51 4 37 754 Rashawn Wright SO New London HS 5:20.98 2 38 811 Steven Alvarado JR Ponaganset HS 5:24.25 3 39 499 Antonio Rodriguez SR Capital Prep 5:27.08 3 40 868 Mitchell Rakowski SO Simsbury HS 5:27.85 4 41 746 John Mateo JR New London HS 5:28.29 2 42 974 Sean Rafferty SO Westerly 5:29.54 3 43 505 Sullivan Cummins FR Chariho High 5:31.03 3 44 480 Joseph Lucas JR Brockton HS 5:33.33 4 45 860 Andrew Ma SR Simsbury HS 5:34.08 4 46 471 James Carr SR Brockton HS 5:34.94 4 47 720 Flynn Sullivan JR Narragansett 5:38.80 4 48 543 Alex Sack SO East Greenwich 5:43.58 3 49 501 Victor Torres -- Capital Prep 5:44.48 4 50 878 Sean Vargus JR Simsbury HS 5:44.68 4 51 753 Luke Waterman JR New London HS 5:50.54 4 52 991 Matthew MacPherson SO Woodstock Acad 5:57.10 4 53 740 John Burnett SR New London HS 6:02.82 3 54 957 Benjamin Brogioli 08 Wareham 6:10.47 4 55 752 Derek Viets SR New London HS 6:14.76 4 56 741 Bryson Doughty FR New London HS 7:05.75 4 -- 876 Novy Thomas FR Simsbury HS DQ 2 Boys 3200 Meter Run ================================================================ Name Year School Finals ================================================================ 1 907 Reilly Johnston JR St. Raphael Acad 9:57.97 2 681 Zak King SR Ledyard High 10:09.75 3 531 Harry Chace SR East Greenwich 10:47.13 4 477 Immanuel Fernandes JR Brockton HS 10:47.48 5 486 Jordan Porter SR Brockton HS 10:59.98 6 512 Simon Manlove SO Chariho High 11:10.66 7 562 Fisher Macklin FR East Lyme HS 11:19.69 8 698 Christopher Case SR Lewis Mills 11:22.12 9 633 Jake McCarty FR Fitch 11:22.19 10 507 CJ Elwell FR Chariho High 11:36.11 11 990 Evan Gianfriddo SO Woodstock Acad 12:06.56 12 802 Jacob Irons FR Plainfield HS 12:35.25 Boys 55 Meter Dash =================================================================== Top 8 Advance by Time Name Year School Prelims H# =================================================================== Preliminaries 1 558 Dylan Hatajik SR East Lyme HS 6.68q 1 2 458 Jaylon Nealy JR Bloomfield HS 6.75q 1 3 773 Andrew Whitney SR North Kingstown 6.83q 1 4 640 Bryan Accede JR Griswold 6.83q 9 5 666 Mike Plaskon JR Jonathan Law 6.85q 3 6 780 Jalen Johnson SR Old Saybrook 6.89q 1 7 672 Naheim Washington FR Jonathan Law 6.90q 1 8 909 Jacob Lamothe SO St. Raphael Acad 6.91q 2 9 761 Dante Echeandia JR North Kingstown 6.92 2 10 473 Jaylynn Cundiff SR Brockton HS 6.94 1 11 759 Edward Cardarellie SO North Kingstown 6.95 3 12 553 Patrick Dowd SR East Lyme HS 6.96 4 13 490 Shannon Thomas SR Brockton HS 6.97 2 14 770 Zachary Pezza SR North Kingstown 7.02 3 15 693 James Smith JR Ledyard High 7.04 6 16 766 Thomas Lanowy JR North Kingstown 7.07 4 17 726 Muhamed Codjoe SR New Britain 7.09 3 18 738 Chaz Williams JR New Britain 7.09 2 19 674 Travon Brown JR Ledyard High 7.09 7 20 731 Mykal Porter SO New Britain 7.09 3 21 904 Braxton Fontaine SO St. Raphael Acad 7.12 4 22 474 Nate Derolus -- Brockton HS 7.13 1 23 771 Jordan Silversmith SR North Kingstown 7.13 7 24 865 Taehyeon Park JR Simsbury HS 7.14 6 25 863 Rafael Nieves SR Simsbury HS 7.16 5 26 730 Deyvis Peralta SR New Britain 7.16 4 26 744 Jahyde Marcus JR New London HS 7.16 2 28 687 Robbie Petriel SO Ledyard High 7.17 6 29 916 Josh Curtin SO Stonington HS 7.18 4 30 748 Jason Rivera SR New London HS 7.20 4 31 728 Jonathan Lindsay JR New Britain 7.21 5 32 717 Chris Roman SR Narragansett 7.22 3 33 569 Nick Tricarico SR East Lyme HS 7.22 7 34 806 Aidan Skaling SR Plainfield HS 7.23 9 35 534 Collin Heaney SO East Greenwich 7.23 12 36 642 Andrew Clements JR Griswold 7.23 8 37 557 Blane Hart SO East Lyme HS 7.24 7 38 929 Martin Vernet JR Stonington HS 7.25 9 39 757 Cameron Allen JR North Kingstown 7.25 5 40 506 Luke Elson SR Chariho High 7.25 6 41 628 Keshav Garcia-Pate SO Fitch 7.26 8 42 676 Jahmik Devone JR Ledyard High 7.26 6 43 774 Danny Almeida JR Old Saybrook 7.28 2 44 743 Jahri Marcus JR New London HS 7.28 3 44 555 Will Flaherty JR East Lyme HS 7.28 10 46 815 Benjamin Mancini SO Ponaganset HS 7.28 9 47 854 Christian Gay SR Simsbury HS 7.30 5 48 873 Angel Serrano SR Simsbury HS 7.30 10 49 671 Walker Stebbins SO Jonathan Law 7.30 10 50 570 Rohan Venktesh SO East Lyme HS 7.32 10 50 529 Brendan Truman JR East Catholic 7.32 8 52 561 Trystan Levesque SO East Lyme HS 7.35 8 53 807 Tyler Southavong SR Plainfield HS 7.35 6 54 925 Hayden Parilla SR Stonington HS 7.35 7 55 875 shamer sutton SO Simsbury HS 7.36 10 56 460 Micheal Raiford SO Bloomfield HS 7.37 5 57 843 Jack Broda FR Simsbury HS 7.38 11 58 862 Matthew Mooneyham SR Simsbury HS 7.39 12 59 855 Miguel Gutierrez FR Simsbury HS 7.40 9 60 751 Clayton Smith SO New London HS 7.42 7 61 737 Carlos Villarini SR New Britain 7.44 4 62 997 Justin Wise JR Woodstock Acad 7.45 11 63 568 Isaac Tomblin SR East Lyme HS 7.46 8 64 805 Isiah Oswell SR Plainfield HS 7.47 10 65 516 Eddy Oloughlin SR Coventry HS 7.50 7 66 514 Mike Rinfrette SR Chariho High 7.51 7 67 879 Dylan Wehrly JR Simsbury HS 7.51 12 68 530 Eric Wilson JR East Catholic 7.55 10 69 556 Dalton Franco SR East Lyme HS 7.56 9 70 452 Elijah French FR Bloomfield HS 7.57 5 71 857 Daniel Jun SO Simsbury HS 7.57 9 72 493 Jayden DeLarosa SO Capital Prep 7.58 10 73 993 Dylan Ponkala FR Woodstock Acad 7.59 5 74 527 Logan Reynolds JR East Catholic 7.63 11 75 870 Gabriel Rosario JR Simsbury HS 7.69 11 76 796 Daimon Carson JR Plainfield HS 7.79 12 77 800 Mitchell Gendron JR Plainfield HS 7.83 16 78 962 Raven Jones 12 Wareham 7.83 8 79 846 Marcel Christian FR Simsbury HS 7.84 11 80 795 Matthew Bamber SO Plainfield HS 7.90 14 81 845 Richard Candelario JR Simsbury HS 7.91 11 82 986 Lucas Couture JR Woodstock Acad 7.93 15 83 652 Devraj Patel SO Griswold 7.94 13 84 852 Nicholas Drebot SO Simsbury HS 8.00 14 85 882 Ryan Winschi FR Simsbury HS 8.01 15 86 866 Jonathan Prell JR Simsbury HS 8.01 16 87 961 Xavier Jenkins 12 Wareham 8.02 8 88 996 Ricardo Tovar JR Woodstock Acad 8.03 12 89 856 Michael Jainchill SR Simsbury HS 8.04 13 90 867 Nathanial Putnam SO Simsbury HS 8.05 11 91 803 Dillon Lyons FR Plainfield HS 8.06 13 92 871 Nathan Rybczyk JR Simsbury HS 8.11 14 93 850 Ryan Demaio SO Simsbury HS 8.11 13 94 959 Kevin DeCollibus 08 Wareham 8.20 11 95 699 Mark Codinha FR Lewis Mills 8.33 16 95 864 Cameron Parham JR Simsbury HS 8.33 13 97 851 Grey Dimascio FR Simsbury HS 8.34 13 98 859 Joseph Lepak FR Simsbury HS 8.40 15 99 719 Andrew Simone FR Narragansett 8.46 12 100 877 Alejandro Vargas JR Simsbury HS 8.64 14 101 858 Matthew Lajoie JR Simsbury HS 8.64 15 102 844 Anthony Caggiano FR Simsbury HS 8.68 15 103 964 Luke Wiley 08 Wareham 8.71 15 104 874 Phillip Shenkman SO Simsbury HS 9.72 16 105 842 Miguel Armendariz FR Simsbury HS 9.81 13 Boys 55 Meter Dash =================================================================== Name Year School Finals H# =================================================================== Finals 1 458 Jaylon Nealy JR Bloomfield HS 6.64 2 2 558 Dylan Hatajik SR East Lyme HS 6.69 2 3 640 Bryan Accede JR Griswold 6.74 2 4 773 Andrew Whitney SR North Kingstown 6.75 2 5 780 Jalen Johnson SR Old Saybrook 6.75 1 6 909 Jacob Lamothe SO St. Raphael Acad 6.80 1 7 666 Mike Plaskon JR Jonathan Law 6.81 2 8 616 Robert Hauser SO Exeter w Greenwi 6.84 1 9 672 Naheim Washington FR Jonathan Law 6.91 1 Boys 300 Meter Run =================================================================== Name Year School Finals H# =================================================================== 1 930 Cameron Whalen JR Stonington HS 36.82 1 2 458 Jaylon Nealy JR Bloomfield HS 36.93 1 3 558 Dylan Hatajik SR East Lyme HS 37.16 2 4 810 Jason Walton SR Plainfield HS 37.25 1 5 700 Jonathan Lewis JR Lewis Mills 37.31 1 6 704 John Mudgett SR Lewis Mills 37.51 2 7 969 Ryan Holloway SR Westerly 37.86 2 8 553 Patrick Dowd SR East Lyme HS 37.94 3 9 616 Robert Hauser SO Exeter w Greenwi 38.16 4 10 537 Quinten Mason SR East Greenwich 38.28 4 11 915 Nick Benjamin SR Stonington HS 38.41 3 12 923 Joey Hinckley JR Stonington HS 38.66 3 13 476 Marvin Dure JR Brockton HS 38.96 2 14 901 Mike Zannis JR St Joseph HS 38.98 1 15 966 Rocco Cillino SO Westerly 38.99 4 16 865 Taehyeon Park JR Simsbury HS 39.14 1 17 625 Tony Figueroa SR Fitch 39.33 4 18 457 Dante Montaque SO Bloomfield HS 39.47 10 19 693 James Smith JR Ledyard High 39.47 6 20 712 Curtis Grundy SR Narragansett 39.52 5 21 676 Jahmik Devone JR Ledyard High 39.53 4 22 557 Blane Hart SO East Lyme HS 39.54 2 23 556 Dalton Franco SR East Lyme HS 39.58 7 24 794 Artis Powell FR Peekskill H.S 39.77 7 25 815 Benjamin Mancini SO Ponaganset HS 39.81 8 25 500 Michael Slade JR Capital Prep 39.81 2 27 709 Steven Wyzykowski SR Lewis Mills 39.83 6 28 530 Eric Wilson JR East Catholic 39.90 6 29 736 Nazir Vellon JR New Britain 40.05 14 30 569 Nick Tricarico SR East Lyme HS 40.20 6 31 730 Deyvis Peralta SR New Britain 40.26 20 32 924 Graham Johnstone JR Stonington HS 40.37 7 33 710 Jake Archambault JR Narragansett 40.41 9 34 694 Berkely Wachtmann SR Ledyard High 40.46 8 35 863 Rafael Nieves SR Simsbury HS 40.50 9 36 650 Zachary MacMurray JR Griswold 40.50 5 37 731 Mykal Porter SO New Britain 40.55 13 38 460 Micheal Raiford SO Bloomfield HS 40.59 10 39 847 Edward Daily SO Simsbury HS 40.68 16 40 855 Miguel Gutierrez FR Simsbury HS 40.69 14 41 791 Jordan Hudson JR Peekskill H.S 40.71 14 42 843 Jack Broda FR Simsbury HS 40.73 17 43 635 Daeven Morgan SR Fitch 40.75 8 44 689 Preston Poulton SR Ledyard High 40.78 11 45 568 Isaac Tomblin SR East Lyme HS 40.99 9 46 875 shamer sutton SO Simsbury HS 41.17 9 47 727 Tarik Hetmyer SO New Britain 41.18 16 48 561 Trystan Levesque SO East Lyme HS 41.21 9 49 873 Angel Serrano SR Simsbury HS 41.38 7 50 912 Benjamin Abely JR Stonington HS 41.43 8 51 683 Fabian May SO Ledyard High 41.50 10 52 797 Conner Delaney JR Plainfield HS 41.81 16 53 648 Lucas Logan SR Griswold 41.86 7 54 527 Logan Reynolds JR East Catholic 41.87 11 55 492 Roy Clemons JR Capital Prep 41.89 12 56 445 Darius Alexander JR Bloomfield HS 42.00 10 57 634 Jackson Meuse SO Fitch 42.09 10 58 452 Elijah French FR Bloomfield HS 42.15 12 59 750 Zachary Skrabacz JR New London HS 42.15 8 60 972 Adrian Medina SO Westerly 42.23 11 61 529 Brendan Truman JR East Catholic 42.45 6 62 857 Daniel Jun SO Simsbury HS 42.46 12 63 716 Corey Pierce SO Narragansett 42.46 16 64 809 Jacob Walton SO Plainfield HS 42.67 14 65 800 Mitchell Gendron JR Plainfield HS 42.70 14 66 723 Julian Bronner JR New Britain 42.73 15 67 567 Kane Salan SO East Lyme HS 42.88 11 68 796 Daimon Carson JR Plainfield HS 43.02 15 69 993 Dylan Ponkala FR Woodstock Acad 43.07 15 70 564 Dylan McDonald SO East Lyme HS 43.21 13 71 735 Travon Santoro SO New Britain 43.24 17 72 552 Owen Brown FR East Lyme HS 43.26 13 73 872 Ben Samson SR Simsbury HS 43.28 10 74 967 Aiden Faubert SO Westerly 43.40 11 75 961 Xavier Jenkins 12 Wareham 43.42 15 76 962 Raven Jones 12 Wareham 43.49 15 77 986 Lucas Couture JR Woodstock Acad 43.74 16 78 850 Ryan Demaio SO Simsbury HS 43.75 19 79 629 Chris Holmes JR Fitch 43.87 8 80 984 Kyle Buell JR Woodstock Acad 44.02 15 81 882 Ryan Winschi FR Simsbury HS 44.06 19 82 988 Dan Creme SR Woodstock Acad 44.07 13 83 867 Nathanial Putnam SO Simsbury HS 44.20 17 84 623 Arvin Cabusao SR Fitch 44.38 11 85 493 Jayden DeLarosa SO Capital Prep 44.40 7 86 803 Dillon Lyons FR Plainfield HS 44.69 16 87 845 Richard Candelario JR Simsbury HS 45.07 19 88 975 David Reid FR Westerly 45.15 14 89 854 Christian Gay SR Simsbury HS 45.52 13 90 870 Gabriel Rosario JR Simsbury HS 45.65 12 91 877 Alejandro Vargas JR Simsbury HS 45.92 17 92 862 Matthew Mooneyham SR Simsbury HS 46.01 17 93 852 Nicholas Drebot SO Simsbury HS 46.52 18 94 871 Nathan Rybczyk JR Simsbury HS 46.90 18 95 959 Kevin DeCollibus 08 Wareham 47.05 17 96 846 Marcel Christian FR Simsbury HS 47.11 18 97 859 Joseph Lepak FR Simsbury HS 47.15 18 98 652 Devraj Patel SO Griswold 47.48 20 99 864 Cameron Parham JR Simsbury HS 47.80 19 100 851 Grey Dimascio FR Simsbury HS 47.95 18 101 964 Luke Wiley 08 Wareham 53.86 20 102 958 Aidan Cox 08 Wareham 55.15 19 103 844 Anthony Caggiano FR Simsbury HS 56.94 19 104 842 Miguel Armendariz FR Simsbury HS 58.13 18 105 874 Phillip Shenkman SO Simsbury HS 1:00.84 20 Boys 600 Meter Run =================================================================== Name Year School Finals H# =================================================================== 1 533 Cebastian Gentil SR East Greenwich 1:21.89 1 2 563 Ryan McCauley SR East Lyme HS 1:24.89 1 3 772 Samuel Toolin JR North Kingstown 1:25.71 1 4 664 Matt Marino SR Jonathan Law 1:26.98 1 5 787 Eric Sultini SR Old Saybrook 1:27.06 1 6 998 Anthony Titus Windham HS 1:27.46 1 7 919 Blake Edwards JR Stonington HS 1:28.64 2 8 920 Chase Flynn SO Stonington HS 1:28.78 3 9 763 Quinn Franklin-Vin SR North Kingstown 1:29.11 1 10 762 Phillip Facey SR North Kingstown 1:29.12 1 11 755 Kento Abeywardane SR North Kingstown 1:29.45 1 12 779 Luke Hanratty SO Old Saybrook 1:30.27 2 13 970 Sam Lutzel JR Westerly 1:30.83 3 14 560 Matt Kung JR East Lyme HS 1:32.04 3 15 550 Rob Aveena JR East Lyme HS 1:32.21 3 16 669 Maher Sassaoglu SR Jonathan Law 1:32.36 3 17 902 Ben Bradley SR St. Raphael Acad 1:32.52 3 18 976 Aaron Tallardy SO Westerly 1:32.74 2 19 523 Evan Kennedy SR East Catholic 1:33.42 2 20 631 Shea Kenney JR Fitch 1:34.67 4 21 653 Jonathan Saint-Sur SR Griswold 1:35.35 4 22 497 Kanii Portis -- Capital Prep 1:35.52 5 23 994 Matthew Rothlein SO Woodstock Acad 1:35.53 3 24 494 Aaron Hooker -- Capital Prep 1:35.61 4 25 737 Carlos Villarini SR New Britain 1:35.65 1 26 965 Dylan Ada JR Westerly 1:37.03 4 27 572 Christian Wilson SR East Lyme HS 1:37.90 4 28 706 Griffin Perrault SR Lewis Mills 1:37.98 5 29 481 Anthony Lynch SR Brockton HS 1:38.29 2 30 956 Dante Andrade 12 Wareham 1:38.85 5 31 673 Chris Wootton FR Jonathan Law 1:38.90 5 32 913 Ethan Allen-Fernan FR Stonington HS 1:39.30 4 33 538 Kai Meiser FR East Greenwich 1:39.52 5 34 721 Matt Sylvestri JR Narragansett 1:41.47 4 35 879 Dylan Wehrly JR Simsbury HS 1:41.69 4 36 459 Lancedale Peterson SR Bloomfield HS 1:44.22 4 37 722 Kristian Avery JR New Britain 1:44.70 3 38 504 Nate Barry FR Chariho High 1:45.60 5 39 535 Josh Howard SO East Greenwich 1:50.39 5 40 697 Nicholas Benvenuto JR Lewis Mills 1:52.93 5 41 799 Thomas Engle FR Plainfield HS 1:53.54 5 42 991 Matthew MacPherson SO Woodstock Acad 1:55.69 5 43 724 Kadeem Brown SR New Britain 1:56.42 3 -- 783 Xavier Rios SR Old Saybrook FS 2 -- 453 Ray Herbert JR Bloomfield HS DNF 2 Boys 1000 Meter Run =================================================================== Name Year School Finals H# =================================================================== 1 983 Alexander Korczyns SR Windham HS 2:33.66 1 2 769 Jack Perreault JR North Kingstown 2:36.27 1 3 922 Rhys Hammond SO Stonington HS 2:37.74 1 4 548 Quentin Viera SR East Greenwich 2:38.64 1 5 449 Logan Colon SR Bloomfield HS 2:44.13 1 6 526 Heath Olivieri JR East Catholic 2:44.22 2 7 911 Nasavell Medeiros SO St. Raphael Acad 2:44.94 1 8 908 Darius Kipyego FR St. Raphael Acad 2:46.87 2 9 849 Soloman Davis JR Simsbury HS 2:47.18 1 10 905 Bryce Gillis SR St. Raphael Acad 2:49.02 2 11 812 Declan Beltram SR Ponaganset HS 2:52.16 2 12 813 Kevin Colburn SR Ponaganset HS 2:54.74 2 13 1000 Allen Sfakios Windham HS 2:56.14 2 14 447 Thabiti Bass JR Bloomfield HS 2:57.32 2 15 918 Steve Devoe JR Stonington HS 2:57.35 2 16 883 Owen Wollenberg SO Simsbury HS 2:57.47 1 17 525 John Oei FR East Catholic 2:58.23 3 18 638 Caleb Robbins SO Fitch 2:59.02 2 19 932 James Eastwood SR Tyngsborough 2:59.35 1 20 677 Juan Garcia SO Ledyard High 3:00.87 3 21 971 Colby Makin SO Westerly 3:04.06 4 22 646 Garrett Gasparino SO Griswold 3:04.40 3 23 662 Nelson Gomes SR Jonathan Law 3:07.05 3 24 547 Matthew Ursillo SR East Greenwich 3:07.36 3 25 732 Amar Redzepagic JR New Britain 3:08.53 3 26 485 Virginio Monteiro JR Brockton HS 3:08.87 3 27 620 Cole Aristi SO Fitch 3:09.61 3 28 869 Connor Richard JR Simsbury HS 3:10.79 4 29 654 Matthew Spinelli JR Griswold 3:12.21 4 30 Thomas Novy Simsbury HS 3:14.19 1 31 707 Nathan Pinette FR Lewis Mills 3:25.27 4 32 644 Noah Dameron SO Griswold 3:31.09 4 33 641 Jimmy Arnold SO Griswold 3:31.84 4 34 749 Christian Santos SO New London HS 3:35.48 4 35 714 Jack Kisilywicz SO Narragansett 3:36.39 4 36 861 Wyatt Majka SR Simsbury HS 3:37.28 1 37 742 Patrick Madden JR New London HS 3:38.90 4 38 995 Clayton Singleton -- Woodstock Acad 3:41.77 4 39 985 Nicholas Caggiano FR Woodstock Acad 3:44.60 4 40 651 Steven Nagel FR Griswold 3:59.12 4 Boys 55 Meter Hurdles =================================================================== Top 8 Advance by Time Name Year School Prelims H# =================================================================== Preliminaries 1 930 Cameron Whalen JR Stonington HS 8.01q 1 2 544 Connor Sheridan SR East Greenwich 8.01q 1 3 491 Jordan Williams JR Brockton HS 8.12q 1 4 472 Ben Chica SR Brockton HS 8.19q 1 5 658 Jordan Beck SR Jonathan Law 8.31q 1 6 757 Cameron Allen JR North Kingstown 8.31q 1 7 489 Cedric Souffrant SR Brockton HS 8.32q 1 8 467 Zion Barber Amado JR Brockton HS 8.36q 2 9 737 Carlos Villarini SR New Britain 8.50 2 10 696 Collin Wiltshire SR Ledyard High 8.52 2 11 928 Shane Smith JR Stonington HS 8.84 2 12 728 Jonathan Lindsay JR New Britain 8.92 3 13 670 Jason Smith SR Jonathan Law 9.02 3 14 712 Curtis Grundy SR Narragansett 9.02 2 15 927 Jared Rudzinsky SR Stonington HS 9.08 2 16 702 Riley McNaboe SR Lewis Mills 9.08 4 17 466 Chaddane Williams JR Bloomfield HS 9.12 3 18 688 Harold Phillips SO Ledyard High 9.14 4 19 713 Sean Kielty SR Narragansett 9.19 4 20 617 Mason Jacob So Exeter w Greenwi 9.32 3 21 520 Joshua Duvall JR East Catholic 9.60 4 22 738 Chaz Williams JR New Britain 9.62 1 22 518 Loren Vaughn SO Coventry HS 9.62 4 24 619 Ethan Alves SO Fitch 9.75 3 25 457 Dante Montaque SO Bloomfield HS 10.06 5 26 747 Kahlil Ramcharit SR New London HS 10.25 4 27 988 Dan Creme SR Woodstock Acad 10.32 5 28 711 Nick Archambault FR Narragansett 10.34 4 29 445 Darius Alexander JR Bloomfield HS 10.94 5 30 872 Ben Samson SR Simsbury HS 11.28 5 31 705 Ryan Muthig FR Lewis Mills 13.60 5 Boys 55 Meter Hurdles ================================================================ Name Year School Finals ================================================================ Finals 1 544 Connor Sheridan SR East Greenwich 7.93 2 930 Cameron Whalen JR Stonington HS 7.97 3 491 Jordan Williams JR Brockton HS 8.11 4 472 Ben Chica SR Brockton HS 8.24 5 757 Cameron Allen JR North Kingstown 8.25 6 467 Zion Barber Amado JR Brockton HS 8.29 7 658 Jordan Beck SR Jonathan Law 8.61 8 489 Cedric Souffrant SR Brockton HS 9.04 Boys 4x200 Meter Relay =================================================================== School Finals H# =================================================================== 1 Brockton High School 'A' 1:35.70 1 1) 483 Antoine McCray SR 2) 490 Shannon Thomas SR 3) 488 Lincoln Sena 4) 473 Jaylynn Cundiff SR 2 Stonington High School 'A' 1:37.36 1 1) 916 Josh Curtin SO 2) 915 Nick Benjamin SR 3) 923 Joey Hinckley JR 4) 930 Cameron Whalen JR 3 Chariho High School 'A' 1:37.49 3 1) 506 Luke Elson SR 2) 509 James Foley SR 3) 508 Alexi Fauzey SR 4) 510 William Foley SR 4 Bloomfield High School 'A' 1:37.61 2 1) 446 Ajrael Anderson FR 2) 458 Jaylon Nealy JR 3) 463 Kamren Watkins-Huntet SO 4) 450 Sean Dixon-Bodie SO 5 Old Saybrook 'A' 1:38.18 1 1) 780 Jalen Johnson SR 2) 776 Carlos Chacon 3) 789 Max Thomas 4) 782 Devon Moshier 6 Jonathan Law 'A' 1:38.39 1 1) 672 Naheim Washington FR 2) 671 Walker Stebbins SO 3) 668 Ethan Saley JR 4) 666 Mike Plaskon JR 7 New Britain HS 'B' 1:38.74 5 1) 726 Muhamed Codjoe SR 2) 728 Jonathan Lindsay JR 3) 733 Jaylen Rivera SR 4) 738 Chaz Williams JR 8 East Lyme HS 'A' 1:40.28 2 1) 558 Dylan Hatajik SR 2) 557 Blane Hart SO 3) 553 Patrick Dowd SR 4) 563 Ryan McCauley SR 9 East Greenwich High School 'A' 1:40.43 2 1) 537 Quinten Mason SR 2) 542 Chris Rivera JR 3) 534 Collin Heaney SO 4) 544 Connor Sheridan SR 10 Simsbury HS 'A' 1:40.51 2 1) 854 Christian Gay SR 2) 873 Angel Serrano SR 3) 863 Rafael Nieves SR 4) 865 Taehyeon Park JR 11 East Lyme HS 'B' 1:40.69 3 1) 569 Nick Tricarico SR 2) 555 Will Flaherty JR 3) 556 Dalton Franco SR 4) 568 Isaac Tomblin SR 12 Ledyard High School 'A' 1:40.76 2 1) 693 James Smith JR 2) 676 Jahmik Devone JR 3) 674 Travon Brown JR 4) 689 Preston Poulton SR 13 Fitch 'A' 1:41.22 3 1) 618 Adrian Albo SR 2) 629 Chris Holmes JR 3) 625 Tony Figueroa SR 4) 636 Tyler Nelli JR 14 New London High School 'A' 1:41.23 1 1) 743 Jahri Marcus JR 2) 744 Jahyde Marcus JR 3) 748 Jason Rivera SR 4) 751 Clayton Smith SO 15 Narragansett High School 'A' 1:42.34 2 1) 712 Curtis Grundy SR 2) 715 Orail Moses SR 3) 710 Jake Archambault JR 4) 717 Chris Roman SR 16 Plainfield High School 'A' 1:42.51 5 1) 810 Jason Walton SR 2) 809 Jacob Walton SO 3) 806 Aidan Skaling SR 4) 807 Tyler Southavong SR 17 Simsbury HS 'B' 1:42.59 4 1) 843 Jack Broda FR 2) 855 Miguel Gutierrez FR 3) 875 shamer sutton SO 4) 882 Ryan Winschi FR 18 Peekskill H.S. /peekskill NY 'A' 1:43.44 4 1) 791 Jordan Hudson JR 2) 790 Omar Dinnall 3) 792 Jarrett Lloyd 4) 794 Artis Powell FR 19 St Joseph High-school 'B' 1:43.72 3 1) 898 Jaden Shirden 2) 899 Tyler Sisko 3) 893 Karl Bruce-Tagoe 4) 895 Dharon Greenfield 20 Ledyard High School 'B' 1:43.87 4 1) 687 Robbie Petriel SO 2) 683 Fabian May SO 3) 682 Kyle Krupansky 4) 685 Ryan Morales 21 Capital Prep 'A' 1:46.89 5 1) 500 Michael Slade JR 2) 498 Joshua Roberts JR 3) 492 Roy Clemons JR 4) 493 Jayden DeLarosa SO 22 New Britain HS 'A' 1:48.11 5 1) 723 Julian Bronner JR 2) 727 Tarik Hetmyer SO 3) 731 Mykal Porter SO 4) 735 Travon Santoro SO 23 East Catholic HS 'A' 1:48.59 4 1) 522 Kamron Ghoreshi 2) 524 Alex Malenfant 3) 519 Joseph DeRosa 4) 520 Joshua Duvall JR 24 Westerly 'A' 1:52.38 5 1) 972 Adrian Medina SO 2) 975 David Reid FR 3) 967 Aiden Faubert SO 4) 965 Dylan Ada JR 25 Lewis Mills 'A' 2:25.16 5 1) 699 Mark Codinha FR 2) 703 Sean Morrell 3) 705 Ryan Muthig FR 4) 708 Nicholas Pinette -- Griswold 'A' DNF 3 1) 649 Davaughn Luty SR 2) 648 Lucas Logan SR 3) 650 Zachary MacMurray JR 4) 642 Andrew Clements JR -- St Joseph High-school 'A' DNF 1 1) 894 Christopher Coughlin 2) 896 Myles Hall 3) 900 Darren Warren 4) 901 Mike Zannis JR Boys 4x400 Meter Relay =================================================================== School Finals H# =================================================================== 1 Brockton High School 'A' 3:34.62 1 1) 488 Lincoln Sena 2) 489 Cedric Souffrant SR 3) 475 Javier Donegan 4) 481 Anthony Lynch SR 2 Old Saybrook 'A' 3:36.38 1 1) 780 Jalen Johnson SR 2) 783 Xavier Rios SR 3) 779 Luke Hanratty SO 4) 787 Eric Sultini SR 3 Lewis Mills 'A' 3:36.98 1 1) 704 John Mudgett SR 2) 700 Jonathan Lewis JR 3) 706 Griffin Perrault SR 4) 709 Steven Wyzykowski SR 4 Westerly 'A' 3:42.21 1 1) 969 Ryan Holloway SR 2) 966 Rocco Cillino SO 3) 976 Aaron Tallardy SO 4) 970 Sam Lutzel JR 5 Fitch 'A' 3:51.06 2 1) 627 Orlando Galarza 2) 635 Daeven Morgan SR 3) 625 Tony Figueroa SR 4) 622 Julias Brown SR 6 New Britain HS 'A' 3:52.81 2 1) 726 Muhamed Codjoe SR 2) 728 Jonathan Lindsay JR 3) 733 Jaylen Rivera SR 4) 737 Carlos Villarini SR 7 Stonington High School 'A' 3:52.97 1 1) 924 Graham Johnstone JR 2) 914 Abely Benjamin 3) 928 Shane Smith JR 4) 913 Ethan Allen-Fernandes FR 8 Ledyard High School 'A' 3:56.35 2 1) 694 Berkely Wachtmann SR 2) 684 Nate McCracken SR 3) 680 Ian Kamperschroer JR 4) 688 Harold Phillips SO 9 Chariho High School 'A' 4:00.72 1 1) 508 Alexi Fauzey SR 2) 510 William Foley SR 3) 509 James Foley SR 4) 506 Luke Elson SR 10 East Lyme HS 'A' 4:03.69 2 1) 570 Rohan Venktesh SO 2) 567 Kane Salan SO 3) 564 Dylan McDonald SO 4) 561 Trystan Levesque SO 11 New Britain HS 'B' 4:04.75 2 1) 727 Tarik Hetmyer SO 2) 734 Yoskar Rosas_Perez 3) 735 Travon Santoro SO 4) 730 Deyvis Peralta SR 12 Ledyard High School 'B' 4:19.43 3 1) 686 Tyler Oliveira 2) 695 Alex Warmus 3) 677 Juan Garcia SO 4) 675 Solaiman Chowdhury 13 Griswold 'A' 4:19.81 3 1) 655 Patrick Strain 2) 656 Christopher Thibidou 3) 643 Jaden Curtis-Quinn 4) 645 Rodrigo Egido 14 Woodstock Academy 'A' 4:25.07 3 1) 984 Kyle Buell JR 2) 986 Lucas Couture JR 3) 993 Dylan Ponkala FR 4) 994 Matthew Rothlein SO Boys 4x800 Meter Relay ================================================================ School Finals ================================================================ 1 Brockton High School 'A' 8:38.41 1) 481 Anthony Lynch SR 2) 482 Carl Marcelin 3) 475 Javier Donegan 4) 478 Abubakar Ghelli 2 Stonington High School 'A' 8:49.97 1) 918 Steve Devoe JR 2) 920 Chase Flynn SO 3) 919 Blake Edwards JR 4) 922 Rhys Hammond SO 3 Westerly 'A' 8:59.02 1) 980 Nick Turo SO 2) 978 John Turano SR 3) 977 Kelly Tanner FR 4) 979 John Turo SO 4 Capital Prep 'A' 9:01.81 1) 494 Aaron Hooker -- 2) 499 Antonio Rodriguez SR 3) 497 Kanii Portis -- 4) 501 Victor Torres -- 5 Old Saybrook 'A' 9:13.18 1) 781 Cooper Luciani 2) 786 Lance Sigersmith JR 3) 784 Shon Ryan SO 4) 785 Jacob Schneider FR 6 Fitch 'A' 9:42.14 1) 637 Ryan Poe JR 2) 626 Dan Gaiewski JR 3) 632 Andrew Kerst JR 4) 638 Caleb Robbins SO 7 Simsbury HS 'A' 9:49.97 1) 869 Connor Richard JR 2) 868 Mitchell Rakowski SO 3) 883 Owen Wollenberg SO 4) 880 Ian Wehrly JR 8 New Britain HS 'A' 9:54.51 1) 722 Kristian Avery JR 2) 724 Kadeem Brown SR 3) 732 Amar Redzepagic JR 4) 736 Nazir Vellon JR 9 Griswold 'A' 10:12.17 1) 653 Jonathan Saint-Surin SR 2) 647 Matthew Ladd FR 3) 654 Matthew Spinelli JR 4) 646 Garrett Gasparino SO 10 Lewis Mills 'A' 10:23.40 1) 697 Nicholas Benvenuto JR 2) 707 Nathan Pinette FR 3) 698 Christopher Case SR 4) 702 Riley McNaboe SR 11 Ledyard High School 'A' 10:34.97 1) 679 Ryan Hollenbach 2) 691 Simon Reichert 3) 678 Peter Geoly 4) 692 Jacob Roediger -- East Lyme HS 'A' DNF 1) 550 Rob Aveena JR 2) 549 Chris Abbey SO 3) 560 Matt Kung JR 4) 572 Christian Wilson SR -- Jonathan Law 'A' DNF 1) 664 Matt Marino SR 2) 673 Chris Wootton FR 3) 662 Nelson Gomes SR 4) 669 Maher Sassaoglu SR Boys High Jump ========================================================================== Name Year School Finals ========================================================================== 1 489 Cedric Souffrant SR Brockton HS 5-10.00 1.77m Jump-Off at 5'10" XO 5-08 5-10 6-00 O O XXX 2 491 Jordan Williams JR Brockton HS J5-10.00 1.77m Jump-Off at 5'10" XX 5-08 5-10 6-00 O O XXX 3 778 Ryan Dubord SR Old Saybrook J5-10.00 1.77m 5-06 5-08 5-10 6-00 O O XO XXX 3 466 Chaddane Williams JR Bloomfield HS J5-10.00 1.77m 5-06 5-08 5-10 6-00 O O XO XXX 5 765 Riley LaLonde SO North Kingstown 5-08.00 1.72m 5-06 5-08 5-10 O O XXX 6 511 Nate Hubertus SR Chariho High J5-08.00 1.72m 5-06 5-08 5-10 XO O XXX 7 468 Allan Bellevue JR Brockton HS J5-08.00 1.72m 5-06 5-08 5-10 O XXO XXX 8 472 Ben Chica SR Brockton HS J5-08.00 1.72m 5-06 5-08 5-10 XO XO XXX 9 926 Wade Post SR Stonington HS 5-06.00 1.67m 5-06 5-08 O XXX 9 696 Collin Wiltshire SR Ledyard High 5-06.00 1.67m 5-06 5-08 O XXX 11 668 Ethan Saley JR Jonathan Law J5-06.00 1.67m 5-06 5-08 XXO XXX 11 807 Tyler Southavong SR Plainfield HS J5-06.00 1.67m 5-06 5-08 XXO XXX -- 758 Brandon Bolster SO North Kingstown NH 5-06 XXX Boys Long Jump ========================================================================== Name Year School Finals ========================================================================== 1 473 Jaylynn Cundiff SR Brockton HS 21-02.50 6.46m 20-08.75 19-03 19-11.50 20-10.50 21-02.50 20-04.50 2 649 Davaughn Luty SR Griswold 20-04.50 6.21m 20-00.25 20-04.50 20-03.50 19-02.75 19-09.75 19-04 3 544 Connor Sheridan SR East Greenwich 20-00.75 6.11m 19-09 19-06 FOUL 19-09 19-05.50 20-00.75 4 925 Hayden Parilla SR Stonington HS 19-10.00 6.04m 2nd BEST: 19-4.50 FOUL FOUL 19-04.50 19-09 19-10 FOUL 5 926 Wade Post SR Stonington HS J19-10.00 6.04m 2nd BEST: 18-8.25 FOUL 18-06 19-10 18-08 18-08.25 18-06 6 450 Sean Dixon-Bodie SO Bloomfield HS 19-07.75 5.98m 19-07.75 FOUL FOUL 18-09.75 FOUL 18-06 7 658 Jordan Beck SR Jonathan Law 19-07.00 5.96m 19-01.75 19-07 18-04 18-09.50 19-01.75 18-01 8 467 Zion Barber Amado JR Brockton HS 19-02.50 5.85m 19-02.50 ND ND FOUL 9 815 Benjamin Mancini SO Ponaganset HS 18-04.50 5.60m 18-04 18-04.50 10 726 Muhamed Codjoe SR New Britain 18-02.50 5.54m 18-02.50 18-01 11 500 Michael Slade JR Capital Prep 18-00.00 5.48m 18-00 FOUL 17-11 12 446 Ajrael Anderson FR Bloomfield HS 17-10.25 5.44m 16-11.50 17-10.25 13 Austin Parker Old Saybrook 17-08.00 5.38m 17-01.25 17-08 14 847 Edward Daily SO Simsbury HS 17-07.25 5.36m 17-07.25 x x 15 660 Alex Fisk SR Jonathan Law 17-03.25 5.26m 17-03.25 16 904 Braxton Fontaine SO St. Raphael Acad 16-08.75 5.09m 16-08.75 FOUL 17 750 Zachary Skrabacz JR New London HS 16-03.25 4.95m 16-03.25 x 18 464 Tyler Wesley FR Bloomfield HS 15-07.25 4.75m FOUL 15-07.25 x 19 724 Kadeem Brown SR New Britain 15-06.00 4.72m 15-06 -- 715 Orail Moses SR Narragansett FOUL FOUL FOUL FOUL -- 852 Nicholas Drebot SO Simsbury HS FOUL FOUL FOUL FOUL Boys Triple Jump ========================================================================== Name Year School Finals ========================================================================== 1 450 Sean Dixon-Bodie SO Bloomfield HS 42-08.25 13.01m 41-01 41-11 FOUL 42-08.25 41-06.75 FOUL 2 696 Collin Wiltshire SR Ledyard High 42-07.50 12.99m 41-04.50 42-06.75 42-02 42-07.50 40-09 40-05 3 715 Orail Moses SR Narragansett 38-05.00 11.70m 36-11 37-11.75 36-11.50 36-01 38-00.50 38-05 4 702 Riley McNaboe SR Lewis Mills 36-00.50 10.98m 35-02.25 35-07.25 35-06.25 34-11.50 FOUL 36-00.50 Boys Shot Put ========================================================================== Name Year School Finals ========================================================================== 1 960 Bradley Harunkiewi 12 Wareham 50-05.00 15.36m 47-04.50 43-03 48-01 FOUL 50-05 42-03 2 989 Mark Dumas SR Woodstock Acad 47-03.50 14.41m 46-05.50 47-03.50 44-07 44-08.50 46-04 43-08.50 3 801 Dylan Glennon SR Plainfield HS 47-02.00 14.37m 43-11 45-04.50 43-04 44-02 46-10 47-02 4 866 Jonathan Prell JR Simsbury HS 47-01.00 14.35m FOUL 42-07 46-02.50 FOUL 47-01 45-02 5 461 Erris Samuels JR Bloomfield HS 44-08.00 13.61m 36-03 44-04 43-05.50 42-06 41-03 44-08 6 621 Adrian Atad SR Fitch 44-04.00 13.51m 41-10.50 42-04 42-01.50 FOUL 41-10.50 44-04 7 448 Nick Campbell JR Bloomfield HS 43-04.50 13.22m 41-11 43-04.50 42-07.50 FOUL 42-08.50 38-02.50 8 917 Greyson DelGrosso SO Stonington HS 43-00.50 13.11m 40-11 41-04 43-00.50 42-09 42-09 41-01 9 465 Aaron Williams JR Bloomfield HS 41-11.00 12.77m FOUL 38-06.50 41-11 10 559 Sam Highman SR East Lyme HS 41-07.50 12.68m 41-07.50 39-08 39-03 11 661 Sheldon Gargano JR Jonathan Law 41-07.00 12.67m 41-07 41-07 40-11 12 657 Justin Abe SR Jonathan Law 40-05.00 12.31m 40-00.50 39-06 39-06 13 496 Lawrence Mounds -- Capital Prep 40-04.00 12.29m 39-07 39-05 40-04 14 921 Adam Gibbs SR Stonington HS 38-07.50 11.77m 38-00 35-11 38-07.50 15 665 Andrew Paulus SR Jonathan Law 38-01.00 11.60m 38-01 36-00 37-05.50 16 551 Blake Bragaw SR East Lyme HS 37-07.00 11.45m 36-04 37-02.50 37-04 17 566 Josh Morton SO East Lyme HS 37-06.00 11.43m 37-04 36-05 37-06 18 725 Giovanni Cirinna SR New Britain 37-01.00 11.30m 35-03.50 37-00 37-00 19 777 Max Chupak JR Old Saybrook 36-10.50 11.23m 35-11 35-03 36-10.50 20 495 Christian Malave JR Capital Prep 36-06.50 11.13m 36-06.50 FOUL FOUL 21 739 John Anger JR New London HS 35-10.00 10.92m 34-04 35-09.50 35-10 22 690 Nuriel Preciado SR Ledyard High 35-09.50 10.90m 35-09.50 FOUL FOUL 23 492 Roy Clemons JR Capital Prep 35-03.50 10.75m 34-10 FOUL 35-03.50 24 454 Che Saih Hill-Gore JR Bloomfield HS 34-01.50 10.40m 34-01.50 FOUL FOUL 25 856 Michael Jainchill SR Simsbury HS 33-09.00 10.28m 33-09 FOUL FOUL 26 701 Timothy McGough SR Lewis Mills 32-02.50 9.81m 32-02.50 FOUL FOUL 27 962 Raven Jones 12 Wareham 30-09.50 9.38m 30-09.50 FOUL FOUL 28 864 Cameron Parham JR Simsbury HS 29-06.00 8.99m 29-06 29 858 Matthew Lajoie JR Simsbury HS 27-08.50 8.44m 27-08.50 x 30 987 Chandler Creedon SO Woodstock Acad 27-05.50 8.36m 27-05.50 x 31 961 Xavier Jenkins 12 Wareham 22-03.50 6.79m 22-03.50 x x Boys Weight Throw ========================================================================== Name Year School Finals ========================================================================== 1 718 Kegan Schroeter SR Narragansett 53-02.00 16.20m 2 461 Erris Samuels JR Bloomfield HS 48-07.00 14.80m 3 866 Jonathan Prell JR Simsbury HS 45-01.00 13.74m 4 767 Trevor Lonergan SR North Kingstown 44-10.00 13.66m 5 465 Aaron Williams JR Bloomfield HS 42-03.50 12.89m 6 448 Nick Campbell JR Bloomfield HS 36-07.00 11.15m 7 701 Timothy McGough SR Lewis Mills 34-06.00 10.51m ****************************************************************************************** WWW PLATTSYS.COM T&F MEET RESULTS ******************************************************************************************


Meet Results ()     Girls Meet Results ()     Boys Meet Results ()    



Online Registration = 
Online Entry


Results = 
Results


Timing by Plattsys
 = Timing by Plattsys




Contact us for Advertising Rates